Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthetnek ezek a...

Mit jelenthetnek ezek a visszatérő álmok?! HELP!

Figyelt kérdés

2féle visszatérő álmom van:

1: A körülmények változóak-néha úgyanazok-,de mindig valami repülőgépszerencsétlenség(amit kívülről figyelek meg).Repülővel még amúgy nem utaztam,ha ez számít vmit is...A repcsi vagy lezuhan vagy még fent felrobban...

2: Közelgő zivatar,tornádó elől próbálok elmenekülni,elbújni vhova...Ez általában nem jön össze, vagy mielőtt összejönne,felébredek..Van hogy közben tudom, h csak álmodom,de nem tudok felébredni :/

Most ezek mit jelentenek?!


2011. nov. 29. 14:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de bővebben nem tudom leírni a dolgot...Ez a max,szerintem elég a probléma megértéséhez :/ Kösz a tanácsot elalváshoz,majd kipróbálom. ha bejön,majd megírom :)
2011. nov. 30. 00:09
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát jó, akkor általánosságban azt tudom mondani, hogy szorongásra jó:

- testmozgás: kirándulás jó levegőn, csoportos zenés torna, egyéb sport

- alkotás: rajz, festés, agyagozás, írás

- drámázás, színjátszás

- társaság


Lépj, mert amikor lebénít a szorongás, az a legrosszabb. Hívj össze barátokat, menjetek kirándulni, uszodába, akárhova. Legyen vidám társaságod, lepd meg őket valamivel.


Ami meg a problémádat illeti, ha nem szorongsz már úgy, és nem bénulsz le tőle, akkor jobban tudod mozgósítani a kreatív erőidet, könnyebben találasz módot arra, hogy segítséget kérj, hogy megtaláld a megoldást.

Mert jelenleg le vagy fagyva, látod, még ide sem írod ki a problémád, magadban őrlődsz...


Kívánom, hogy kigyere a csigaházból, hogy ne egyedül akard cipelni a terheket, hogy el tudj fogadni segítséget.

2011. nov. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 26F vagyok.Most nekem sem mennek nagyon jól a dolgaim,kb hasonlóak csak nincsenek rémálmaim,és még tudom hogy nem ez a mélypont mert ha nagyon rosszul alakulnak a dolgaim akkor egy párszázezres kölcséget is a nyakamba raknak a többi problémámom kívül.

Az álmok leküzdéséhez valami okosat tudok írni!Az ember legtöbbször akkor álmodik hülyeségeket ha már kipihenten fekszik le,azaz ha egész nap otthon vagy és délben is tartasz egy kis szunyókálást akkor este tuti rémálmaid lesznek vagy valami aktív álmok lesznek.Nos ha ez a baj akkor csak annyi a dolgod hogy minden nap jobban lefárasztod magad,ez lehet sport által is vagy csak hogy tovább maradsz fenn a kelleténél.

Vagy :Használsz egy kis fengshuit,veszel egy álomcsapdát,vagy esetleg veszel csikung golyókat ,mert ezek mind a relaxációt segítik elő,kívéve az álomcsapdát,az csak akkor hat ha hiszel benne és megnyugtat tényleg és nem lesznek rémálmaid!

A délutáni sportok is sokat segítenek!vezesd le mindig a fölös energiáidat!

Szia!

2011. dec. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, hasznosnak tűnik :)
2011. dec. 8. 14:22
 15/17 anonim ***** válasza:

A kontroll nélküli (vers)írás is remek alternatíva, itt részletesen, példákkal körítve olvashatsz erről:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

11-28 13:40

2011. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

A kontroll nélküli (vers)írás jól hangzik,köszi; de nekem egyszerűen nem megy :( Túl görcsös vagyok én ehhez:(

Valaki tud még valamit ehhez a kérdéskörömhöz hozzászólni?

2011. dec. 18. 21:03
 17/17 anonim ***** válasza:
kineziológia
2011. dec. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!