Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy mindenki a...

Miért van az, hogy mindenki a környezetemben konzervatív, prűd lánynak tart?

Figyelt kérdés
Nem adtam rá pedig okot sosem.Még csak nem is viselkedem úgy mint egy 'szűzike'..Sokszor elég kihívóan öltözködöm(ne mini szoknyára és lakkcsizmára gondolj,kérlek..csupán 'szexi'sen.) de mégis ez a kép maradt meg rólam az emberekben.Igénylem a szexualitást, NAGYON IS!:) De ezt nem tudhatják.. Mivel taszítom a fiúkat.Akik pedig közeledni mernek, mind idősebb,foglalt,(aki csak alkalmi kapcsolatot akar) vagy nyámnyila alak, aki fél a baráti közeledést leváltani OLYAN közeledésre.Lehet azért van ez, mert határozott,markáns fellépésű vagyok??
2011. nov. 29. 19:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
Szerintem a szűz lány sztereotípiához nem illik a markáns, határozott fellépés...
2011. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
Szerintem se... Tele van ellentmondásokkal az irományod.
2011. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Elnézést, akkor hozzátenném: Már nem vagyok szűz :)
2011. nov. 29. 20:00
 4/65 A kérdező kommentje:
Mikor mesélek a szexuális tapasztalataimról, ámulnak és bámulnak az emberek, hogy ők nem gondolták volna rólam.. Sőt, volt olyan aki elárulta, hogy azt hitte én még az oráltól is undorodom..
2011. nov. 29. 20:10
 5/65 anonim ***** válasza:
Kérünk képet, meglátjuk, hogy minket is taszítasz-e. :-)
2011. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim válasza:
én egy orált kérek inkább
2011. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
A képet esetleg üzenetben. :)
2011. nov. 29. 20:18
 8/65 aszomszedneni válasza:

rólam meg azt nem tudják , hogy drogfüggő vagyok ... és akkor mi van ?

jobban örülnél , ha leQrváznának ?

2011. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Hidegen hagy mások véleménye. Konkrétan most a közelebbi ismerőseim véleményére gondoltam.. És még ők is egy másik arcomat ismerik, mint aki valójában vagyok.
2011. nov. 29. 20:26
 10/65 aszomszedneni válasza:

akkor benned van a hiba .. . ezek szerint nem vagy elég laza


"Mivel taszítom a fiúkat"<- ez meg csak rátesz egy lapáttal

2011. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!