Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy mindenki a...

Miért van az, hogy mindenki a környezetemben konzervatív, prűd lánynak tart?

Figyelt kérdés
Nem adtam rá pedig okot sosem.Még csak nem is viselkedem úgy mint egy 'szűzike'..Sokszor elég kihívóan öltözködöm(ne mini szoknyára és lakkcsizmára gondolj,kérlek..csupán 'szexi'sen.) de mégis ez a kép maradt meg rólam az emberekben.Igénylem a szexualitást, NAGYON IS!:) De ezt nem tudhatják.. Mivel taszítom a fiúkat.Akik pedig közeledni mernek, mind idősebb,foglalt,(aki csak alkalmi kapcsolatot akar) vagy nyámnyila alak, aki fél a baráti közeledést leváltani OLYAN közeledésre.Lehet azért van ez, mert határozott,markáns fellépésű vagyok??
2011. nov. 29. 19:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 aszomszedneni válasza:

most nézegettem meg kicsit jobban amúgy a kérdésedet, mivel normális (minden igényt kielégítő választ) még nemigazán kaptál ... és mivel én szeretnék neked segíteni :D , de a fentebb leírtakból hiányzik pár "paraméter" (például egy kép :P "lécci lécci naaah !" :P )

pl.: Miért is zavar ez téged valójában? Az ismerőseid által a rólad kialakított kép zavar vagy csak az bánt , hogy a "normális faszik" (akik neked bejönnek etc.) nem akarnak/mernek nálad emiatt kezdeményezni?

Attól függetlenül , hogy "szexisen öltözködsz" (ami ezek szerint nem tartozik még a kirívóan szexis kategóriába), még simán takarhat egy konzervatívabb személyiséget...bár én ezt a határozott , markáns fellépést se nagyon értem, mmint azt , hogy ez pl. miben nyilvánul meg nálad ?

Meg még megírhatnád, hogy te melyik korosztályba tartozol és , hogy milyen helyekre szoktál járni kikapcsolódni/ szórakozni ! :D

2011. nov. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:
Az ismerőseim és a másik nem képviselői miatt 'zavar'.. Azért tettem idézőjelbe,mert hát nem konkrétan zavar, inkább úgy mondanám, hogy érdekes. :) Nem mernek kezdeményezni. Szemmel látható,árulkodó jeleket küldenek felém, aztán az ismerőseimtől tudom meg hogy érdeklődik irántam az a 'bizonyos' illető,ámbár sosem kezdeményezett még úgy igazán.. Ilyesfélére volt már több példa is. 'Határozott,markáns', azaz karakteres vagyok, és határozottan viselkedem. Állítólag 'magammal ragadom' az embereket. :) Egyedi stílusom van,kissé érthetetlen,követhetetlen vagyok. Az elvont és a társaság középpontja típus keveréke.. Elég nehézkes ötvözet, az fix.. :) Hát a 15-től 20-ig elnyúló korosztályba tartozom, ámbár a baráti körömet idősebbek, 20-on felüliek alkotják. :)
2011. nov. 30. 18:20
 33/65 aszomszedneni válasza:

mondjuk ez a kezdeményezés ez sok mindentől függ... én spec. ehhez túl "Lusta" vagyok ,

mások önbizalommal nincsenek túlságosan megáldva , megint mások meg nem tudom xD

2011. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 A kérdező kommentje:
Nos,igen.. Csak hát én is bűnös vagyok. Mert egy olyanra gondolok aki nem mellesleg foglalt. :(
2011. nov. 30. 19:47
 35/65 aszomszedneni válasza:
nem feltétlenül ... szerintem nincs olyan hogy valaki foglalt , csak épp rossz emberrel van együtt :D
2011. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:
Hát igen. Látszik hogy teher már neki az a nő.. Egy felesleges nyűg. Meg mikor ott vagyok én is a jelenlétükben,mintha kellemetlenül érezné magát a barátnője miatt.. De amúgy ők már naggggyon régóta együtt vannak. Szóval ez itt a probléma. Hogy a biztost nem cserélné le egy bizonytalanra.. Fél kockáztatni. Ejj, pedig én mennyireee, de mennyire meghálálnám ha én lehetnék az Övé! :)
2011. nov. 30. 19:59
 37/65 aszomszedneni válasza:
:D ez most olyan aranyosan hangzik
2011. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:
Áhh, szerintem inkább szánalmasan rajongóan.. :)
2011. nov. 30. 20:03
 39/65 anonim ***** válasza:
Hahó kérdező, hát ez az utolsó reakció meg mi volt? :-) Azt hittem általánosságban írtad ki a kérdést, de nekem most úgy tűnik van egy konkrét kiszemelted, aki ráadásul foglalt is.
2011. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 aszomszedneni válasza:
amekkora rálátásom van a helyzetedre én így értékelem :D
2011. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!