Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy mindenki a...

Miért van az, hogy mindenki a környezetemben konzervatív, prűd lánynak tart?

Figyelt kérdés
Nem adtam rá pedig okot sosem.Még csak nem is viselkedem úgy mint egy 'szűzike'..Sokszor elég kihívóan öltözködöm(ne mini szoknyára és lakkcsizmára gondolj,kérlek..csupán 'szexi'sen.) de mégis ez a kép maradt meg rólam az emberekben.Igénylem a szexualitást, NAGYON IS!:) De ezt nem tudhatják.. Mivel taszítom a fiúkat.Akik pedig közeledni mernek, mind idősebb,foglalt,(aki csak alkalmi kapcsolatot akar) vagy nyámnyila alak, aki fél a baráti közeledést leváltani OLYAN közeledésre.Lehet azért van ez, mert határozott,markáns fellépésű vagyok??
2011. nov. 29. 19:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 aszomszedneni válasza:
most már egyre jobban szeretnék látni egy képet :D
2011. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 A kérdező kommentje:
Küldesz szépen üziben egy Msnt, vagy valamiféle elérhetőséget, én pedig küldök. :)
2011. nov. 30. 20:49
 63/65 aszomszedneni válasza:
azt hiszem elküldtem :D
2011. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
Lassan az egész országot lefedjük. :-)
2011. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:
Lassan, de biztosan.. :)
2011. nov. 30. 21:19
1 2 3 4 5 6 7




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!