Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék vagányabb?

Hogyan lehetnék vagányabb?

Figyelt kérdés
Zavar, hogy mindenki azt hiszi rólam, hogy tipikus jókislány vagyok, pedig csak nem merek kibontakozni, mert félek a kínos helyzetektől. Mindig is a rosszfiúkkal szimpatizáltam, de nem merek beszélgetni velük. Szeretnék merészebb, vagányabb lenni, barátkozni a vagányabb, rosszfiúsabb osztálytársaimmal is, és szeretném, ha merném önmagamat adni minden körülmények között, ahelyett, hogy azon stresszelek, hogy nem akarok beégni az egész osztály előtt.
2011. nov. 30. 17:30
 1/7 Stella90 ***** válasza:
46%

[link]


így lehetsz a legkeményebb...

2011. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
menő csak úgy lehetsz ha leszarod hogy beégsz. Minden osztályban vannak akik a legviccesebbek. Számtalanszor beégnek, de nemesnek kétségbe, kivágják magukat vagy röhögnek ők is azon hogy beégtek. Nem értem miért kell ezen stresszelned magad.
2011. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy legyél jégkocka. Olyan értelemben, hogy ne görcsölj semmin, mindennek lazán állj neki, és semmin se húzd fel magad, hanem, ha bármilyen kínos helyzet adódik ne is zavartasd magad, csak nevess rajta, vagy vágjad ki magad. Ha pedig mondjuk beszélni kell nyilvánosan, ne hadarj, hanem szépen lassan beszélj.
2011. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne, mert ugyanezt érzem
2011. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Második és harmadik: köszi!

Az első válasz viszont nem hasznos, mert én is utálom a rappet és a menő srácok is.

2011. dec. 1. 18:54
 6/7 Stella90 ***** válasza:
pfff háháháháháháhá :D istenem :D látom nem érted az iróniát :) szerintem neked nem azon kéne gondolkoznod, hogy hogyan legyél "menő"...hanem hogy fejleszd önmagad...nem majmolni kellene másokat...
2011. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
felesleges ezzel foglalkoznod. ez így csak látdzat igazából senki sem vagányabb a másiknál. (: max annak érzi magát... de az alapból rossz...
2011. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!