Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék "vagányabb",...

Hogy lehetnék "vagányabb", lazább?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, h tegnap is belekötöttek kétszer is egy haveromba.

Persze odamentem h na mi a probléma, mit veri magát az a bu*zi, persze arcoskodott aztán az lett a vége, h semmi, mondta h nem akart igazából balhét csak....

Aztán ami idegesít még most is h, nem vagyok olyan mint egy másik haverom, h beszólnak akkor már üt is.

Simán kijárt volna ezeknek majmoknak is egy verés.

A legjobb h próbálnád megértetni a kötekedő szarral h nem kell a balhé, mert tényleg nem kell, nem szokásom kötekedni, de erre nem az van, h befejezné, hanem még azt hiszi, h mi megijedtünk tőle aztán még jobban veri magát a segg.

Pedig abszolút nem így van, mert nem vagyok ijedős plusz évek óta kondizok, szal alap, h úgy kiütöttem volna mint a sz*art,ahogy erre már volt is példa, h elkentem valakit,de azt is már akkor mikor nekem jött meg megütött.

Szal h lehetnék kicsit agreszivabb?

egyszerűen képtelen vagyok bárkit megütni, még ő nem üt meg:S


2010. okt. 16. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valakinek csak beszólnak és már üt is, az se nem vagány, se nem laza, hanem egyszerűen hülye, és megérdemli, ha a végén jól laposra verik.
2010. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha mindenkit leütnék én is, aki beszólt eddig nekem, a fél város a kórházban feküdne. És egyetértek az elsővel.
2010. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem fekudne ott a fel varos.

Kb az 5. kiutott ember utan megtanultak volna,h veled nem erdemes kotekedni.

2010. okt. 18. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:

"nem fekudne ott a fel varos.

Kb az 5. kiutott ember utan megtanultak volna,h veled nem erdemes kotekedni." Ez igaz :D


Igaz, mondjuk tényleg nem szabad tolerálni a kötekedést.

2010. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!