Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért sírok ezen a videón?...

Miért sírok ezen a videón? Hisz nem is igazán tudom mi történik ott.

Figyelt kérdés

[link]

ha tetszikeled, akkor láthatod a videót. nem tudom, hogy ezen hogy tudok sírni, hiszen egyáltalán nem ismerem azokat az embereket, akik ott harcolnak, és nem is igazán tudom, hogy miért folyik harc, ki ellen stb. de mégis annyira meghatott :( téged is? 14/lány


2011. dec. 1. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
"NEM SZABAD ILYENNEL VICELN I!!!!!!!!!!!!" Valószínű lájkolom, színvonalas lehet.
2011. dec. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem bírtam ki. :D Megnéztem. Egyáltalán nem hatott meg. Hatásvadász videó a valódi terroristákról, az amerikaiakról. Majd ha felnősz, és nem hagyod magad elbutítani mint az emberek többsége, akkor megérted miről beszélek. Irak, Afganisztán. Évente több száz, de talán ezer gyerek hal meg az amerikai megszállás miatt, amit persze ők terrorizmus ellenes harcnak hívnak, Bin Laden meghalt, ha egyáltalán létezett is valaha Al-kaida, akkor már ezek után biztosan felbomlott, az amerikaiak pedig még mindig ott vannak. MIÉRT? Ezek nem hősök, ezek háborús bűnösök. Persze nyilván magyarázhatom ezt, ha nem tudod hol folyik a harc, miért, és ki ellen, de mégis meghatott ez a videó. LOL
2011. dec. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nagyjából tudtam miről szól, de pontosan nem. vmi olajért vagy miért, amerika vmi afganisztán ellen. ennyit. valahogy eszembe jutott, hogy apu nehogy kikerüljön oda.
2011. dec. 2. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!