Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az érzelmeimről ódákat tudok...

Life is beautiful kérdése:

Az érzelmeimről ódákat tudok zengeni, a felszínes bulik, ki volt mikor hülye témákról viszont semmi, hol a hiba?

Figyelt kérdés

unom már ezt az önmarcangolásos dolgot.


ahogy a nevem is mutatja ,azt vallom ,hogy az élet nagyon is szép, csak meg kell találni, sajnos nekem ritkán adódik meg a boldogság, ezt nagyrészt magamnak köszönhetem tudom ,és sajnos annak is amilyen társaságba kerültem,ahogy neveltek és amilyen következtetéseket levontam bármiről ami történt velem a dolgok legapróbb végletéig


az emberek utálnak az érzelmeikről beszélni.. de én miért abba vagyok jó ami a legtöbbeket(környezetemben lévőket) nem ,vagy csak felszínesen érdekel.

meg akarok változni ,jó irányba ,ki akarok törni ebből a gátlásosságból, ebből az túlzott önértékelésből, "előadni-nemtudom-magamság"-ból

18f


2011. dec. 1. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy, miért akarsz megváltozni? Ne akarj mindent most, várd ki a sorod, megkapod a jutalmad a végén, sokkal nagyobbat és jobbat mint a felszínes bulizós menő arcok. :)
2011. dec. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mások is szeretnek az érzelmeikről beszélni azokkal, akikben megbíznak. Te viszont túl sokat foglalkozol magaddal. Koncentrálj hasznosabb dolgokra és ne problémázz ilyeneken!
2011. dec. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 opiummester válasza:
tulságosan sokat törödsz magaddal, ez a hibád...
2011. dec. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tehát mivel ez a helyzet, és ez rossz ,ebből az következik hogy én nem akarom ezt és meg akarok változni ,ergo nem akarok ennyit magammal törődni...NEM AKAROK ÉS MÉGIS EZT TESZEM , nincs vmi tanács erre hogy hogyan lehetne erről elszakadni és ahogy mondjátok ,azzal foglalkozni ami jó és nem problémázni a rosszon
2011. dec. 4. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!