Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A folyamatos mogorva arckifeje...

A folyamatos mogorva arckifejezés "rávésődhet" az arcodra? 16/L

Figyelt kérdés

mert mostanában szinte mindig rossz kedvem van, kb egy éve alig mosolygok, nevetni meg soha. És úgy érzem, hogyha kicsit jobb kedvem is van, és tükörbe nézek, nem az az arc néz vissza rám, mint akinek jó kedve van, hanem egy ilyen fáradt, lehangolt, mogorva arckifejezésű valaki...:(

miért van ez? ha sokat mosolyognék, akkor ez megváltozhat? tényleg nagyon zavar, nem szeretnék ilyen világfájdalma arccal járkálni..



2011. dec. 2. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megtűröd magadban a negatív gondolatokat, az egész lényed megváltozhat kívül-belül.Összpontosíts az élet derűs oldalára és lassan visszatér majd a mosolyod is!
2011. dec. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, van alapja. . .


A belső és a külső szakadatlan kapcsolatban vannak egymással. A folyamatos mogorva arckifejezés és ehez kapcsolódó viselkedés teljesen átalakítja egy ember külsejét.

" Ami kint, az van benn "

2011. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

abszolút. nézz szét reggel a metrón, már ha pesti vagy, hát komoly energiákba kerül, hogy ne vegye el az egész hátralévő naptól a kedvem, ahogy mindenki arca kinéz. :o

az erőltetett mosoly nem segít szerintem, ráadásul látszik is rajta, hogy erőltetett, szóval meg kell oldani a problémákat.

2011. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a metró nagyon igaz, te jó ég milyen depressziós feje van az emberek jó részének.
2011. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen... nekem legalábbis nagyon mogorva fejem van, minden spontán fotón...


régen mosolygós voltam... majd talán újra az leszek :D

2011. dec. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, szerintem is.

nekem azt mondják, úgy nézek mindenkire, mint a 'véres rongyra' (bár nem értem, én nem így néznék egy véres rongyra, de ez már más kérdés, lényeg a lényeg.).. mondjuk nem is tartom őket többre, de az arckifejezés nem direkt van.

2012. jan. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régebben nekem sosem mondták, de aztán középsuli(szintén 16 vagyok) és jöttek a rosszabbnál rossz dolgok, rossz kedv kiült az arcomra és majdnem minden héten szólt valaki, hogy ez depressziós, zombi, halott, mindjárt megöl, stb.. Azóta is ez van. Én nem erőltetem, felesleges.
2013. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!