Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki tudja, hogy ha folyamatos...

Ki tudja, hogy ha folyamatos Deja vu érzésem van, akkor az miért van?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Folyamotosan megváltoztatnak valamit a mátrixban.
2010. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hát vagy már megtörtént

vagy pedig

velem is volt ilyen régen és volt egy olyan elméletem hogy ezeket a dolgokat megálmodtad és csak tudat alatt emléxel rá xD elég hülyén hangzik de ki tudja?:D

2010. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a Deja vu azért van, mert az egyik szem hamarabb juttatja el az agyba az információt mint a másik, és ezért olyan, mintha már láttad volna.
2010. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok téves megállapítás született már ezzel kapcsolatban, de az igazság az, hogy ha a szervezetünk fáradt, akkor megelégeli. Az agyi felfogóképesség nem olyan, mint egyébként, lassabban dolgozik. A deja vu is ennek következménye. Pihend ki magad, aludj egy jót, akkor elmúlik. :)
2010. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szedj nyugtatót! Hogymondanád meg a barátnődnek ha átázik a vér a gyatyáján???
2010. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Reinkarnáció vagy :D
2010. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok tippet, és én azt is olvastam, hogy lehet hogy ez az epilepszia első tünetei. Ez is lehetséges??

Amúgy aki írta hogy reankirnáció v. mi vagyok, az mit jelent??

2010. máj. 12. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:

nem én írtam de azt jelenti a reinkarnálódás hogy meghalsz és az előző életed alatti viselkedésed alapján egy másik élőlény leszel

ha köcsög voltál pl lehetsz ganajtúróbogár

egyébk az előző rosszul mondta mert egyrészt vaszleg nem vagy azt másrész nem reinkarnáció, max reinkarnálódott

2010. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés! Thanx :P
2010. máj. 13. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!