Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan találjam meg önmagam,...

Hogyan találjam meg önmagam, hogyan fogadjam el magam? :/

Figyelt kérdés
hetek óta nagyon rossz kedvem van, mindig másokhoz hasonlítgatom magam, hogy én is ilyen akarok lenni, de nem ilyen vagyok...:/
2011. dec. 3. 19:22
 1/8 anonim válasza:
ezt pont idegenektől kérdezed?
2011. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szoktak lenni módszerek..
2011. dec. 3. 19:24
 3/8 A kérdező kommentje:
vagy egy jó könyv akár
2011. dec. 3. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen erre kell lennie könyvnek. Bár most nem tudok neked mondani. Nekem sokat segített az Éld az életed című, igaz nekem kisebbrendűségi érzésem volt, önbizalom hiány és az hogy nem szeretnek.
2011. dec. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

(hagyd el a hasonlítgatást- nem jó az)

az önelfogadás alapja az önismeret, mert mit is akarok elfogadni? hogy "megtaláld magad" ahhoz is önismeret kell, és vele együtt, párhuzamosan a világ megismerésében haladni - ez egy életre szóló feladatunk.- ezt a könyvet ajánlanám, már sokaknak segített:)

Gyökössy Endre: Magunkról magunknak

(könyvtárban is megtalálod)

[link]

2011. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kamasz vagy akkor kifejezetten nekik is vannak ilyne önismereti könyvek. Nem olyan tömény olvasmány,de elég ahzsnosak főleg,ha angyon rossz a helyzeted!:)
2011. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A sport az segithet
2011. dec. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsokat:)
2011. dec. 4. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!