Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha pl a gyerekem meleg lenne,...

Ha pl a gyerekem meleg lenne, azt mondaná fogadjam el. Akkor ő miért nem fogadja el ha én meg nem akarok meleg gyereket?

Figyelt kérdés
Minden az elfogadásról szól. Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben. De szerintem én mondanám neki, hogy menjen éljen ahogy akar de minket hadjon ki belőle. Szerintem mindent meglehet magyarázni, de nem véletlenül van punci és fütyi.Sajnálom azt a sok szülőt akinek az egyszem fia egy másik farkát szopogatja. És szomorú, hogy a fiatalok ilyen példákat látnak.
2011. ápr. 26. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
bolond vagy.
2011. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Mert a gyereked akkor is a gyereked, ha ezreket gyilkolt is le. Mert te szülted/nemzetted, és mert sokkal szorosabb kötelék(kellene hogy legyen), mint az összes többi.
2011. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%
sztem ha lenne gyereked akkor átértékelődnének benned ezeka dolgok
2011. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Mert ő lehet hogy nem tehet arról, hogy meleg, vele született tulajdonság is lehet.
2011. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

* hagyjon


amúgy a szexualitásáról nem tehet az ember, ez nem fejben lesz eldöntve

amikor sehogyse sikerült barátot találnom / szereznem, akkor elgondolkozram rajta, hogy lezbikus leszek, mivel lányokkal jól kijöttem

de hiába döntöttem el agyban, csak hazudtam volna ha tényleg megcsinálom, mert nem vonzottak a nők

ez nem így megy

2011. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Későn születtél. Ez a felfogás a 20-as években volt uralkodó.
2011. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is ezt mondta elsőre anyám. Aztán amikor kiderült h lenne hova mennem és bejelentettem h elköltözök akkor elkezdett sírni h ő nem úgy gondolta :D


"Szerintem mindent meglehet magyarázni"


Magyarázni mindent meg lehet, az biztos, de az ösztönöknek magyarázhatsz...

17/F

2011. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtagadod a gyerekedet, magadat tagadod meg.Ha lesz majd gyereked megérted. Ő más lesz számodra, mint a többi ember, nem tudsz rá kívülállóként nézni. Tőle elfogadsz olyat is, amit mástól soha nem tűrnél el.
2011. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Elfogadhatja, hogy nem szeretnél meleg gyereket, de csak magadnak okozol rosszat, ha nem fogadod el, amit a sors ad, és esetleg a szűklátókörűséged miatt kiamaradsz a gyereked boldogságából, életéből.


Ha meleg valakinek a gyereke, ahhoz két dolgot kell figyelembe venni:

- Mégha erkölcsileg elitélendő is, ezt nem ő választotta.

- Azt sem választotta, hogy megszülessen, és Te legyél a szülője.


Tudod, egy gyereket nem csak akkor kell szeretni, ha jó tanuló, jól keres, hozza az unokákat stb. Ha így lenne, nagyon könnyá lenne szülőnek lenni.

2011. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy megtagadod a gyerekedet, a te dontesed, de az nem a gyereked dontese, hogy o meleg lesz. Nagy kulonbseg. Nekem pl. a sogorom meleg. Nagy vivodasok aran mondta el az anyjanak (vegulis az anyja kerdezett ra, mert nem volt huszonevesen sem baratnoje). Es nem o akarja ezt, hanem egyszeruen ez igy van, igy szuletett. O neki is nehezebb igy, mintha hetero lenne, de nincs rajta egy gomb, hogy atprogramozza magat. Elje le az eletet egy no mellett, legyenek gyerekei, kozben gyulolje magat, eljen mindenki hazugsagban, szinleljenek egy eleten at? Ez miert jobb? Kinek jo ez? Legalabb az eselyt kapja meg, hogy boldog legyen az eleteben, mert ehhez mindenkinek joga van. Pl. sogorom 12 eve el ugyanazzal a ferfivel, nagyon szeretik es tisztelik egymast. Egy igazan boldog par es nagyon muvelt, normalis emberek, nem magamutogatok. Soha nem viselkednek feltunoen, nem csinalnak masok elott semmit, ahogy normalis hetero ember sem. Szoval mi a gond? Nem te fogsz a fiaddal szexualis eletet elni... ha meg azt mondanad, hogy unokad igy nem lesz es ezt fajlalod, meg megertenelek vmennyire, de szerencsere masik gyerekedtol lehet unokad. De hogy igy - szexualis perspektivaba helyezve - talaltad, nem tudok egyet erteni veled egyaltalan.
2011. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!