Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik barátnőm meghívását...

Melyik barátnőm meghívását fogadjam el?

Figyelt kérdés

A helyzetem a következő: Van egy barátnőm, akivel megbeszéltem, hogy elmegyek jövő héten a mozifanatikusokra (ő nagy filmrajongó) és én is szívesen elmennék! És van egy másik barátom, aki el akar velem menni egy koncertre, a kedvenc együttese lép fel Mo-n és mindenképpen ott akar lenni, erre hívott! Szerintem úgy lenne fair a dolog, ha mozizni mennék el a barátnőmmel, mert neki mondtam előbb igent! DE azért nem tudom, mit csináljak, mert a másik barátnőmmel épen most békültünk ki és nem akarom, hogy megint kirobbanjon egy veszekedés ennek ürügyén! Mert már előre félek tőle, mi lesz ha ezt így elmondom neki, hogy nem mennék vele!

Segítsetek, mit tennétek a helyemben?


2010. ápr. 18. 13:47
 1/7 anonim válasza:
Szerintem a koncertre menj el. Nem biztos, hogy fognak még jönni Magyarországra.
2010. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a koncertre menj el.Barátnőd szerintem megfogja érteni,hogy nem akarsz újabb vitát,és ő majd elmegy mással.
2010. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem értetted, kedves utolsó! A koncertes barátnőmmel vesztem össze, nem a mozissal! Amúgy meg én nem is szeretem igazán azt az együttest, csak a béke kedvéért mennék el vele!
2010. ápr. 18. 14:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis értette a második válaszoló, hogy kivel vesztél össze. Ezért írta, hogy a koncertre menj, mert a mozis barátnőd biztosan megérti, hogy nem akarsz újabb vitát a másik barátnőddel...

Ha ugyanolyan fontos lenne nekem mindkét barátság, akkor én is a koncertre mennék.

Viszont a válaszodból és a kérdésedből én azt veszem ki, hogy te már magadban eldöntötted, hogy hova mész.

2010. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mozizni menj. Neki ígérted először, a koncertre meg amúgy se mennél. Hogy a koncertes lány a barátnőd, akkor megérti, hogy más programod is lehet, nem csak vele.
2010. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok.Igen,értettem kivel vesztél össze.Sajnálom,hogy nem írtam le érthetően.
2010. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond, köszi a választ! Mondjuk én legszívesebben mozizni mennék, de nem akarok megint összetűzést a másik lánnyal :(
2010. ápr. 18. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!