Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ilyen irigy?

Figyelt kérdés
Na jó, ez eléggé hülyén fog hangzani. Imádok színészkedni és minden vágyam az, hogy így 13 éves koromban filmszínész legyek. Egy olyan hírességű, mint mondjuk Kristen Stewart, csak fiatalabb. Tudom, hogy ez teljességgel lehetetlen, mert ez nem Amerika, ahol egy csomó kölyök színészként éli életét. Meg aztán anya a soha se menne bele és ezt valahogyan meg is értem. De amikor egy élőszereplő filmet nézek, akkor mindenemet eltölti az irigység a színészek iránt és olyankor utálom magamat. Minden ilyenre azt mondom, hogy utálom, pedig nem is. Ez annyira mocskos dolog tőlem, de nagyon vágyom rá. Valahol tudom, hogy csak az elején lenne jó, aztán már nem. Szöveget magolni se nagyon szeretek. Itt győzködöm magamat már 3 éve, de még mindig csak erre tudok gondolni és nem tudok élvezni egy r*hadt filmet sem emiatt. Lehet ezen valahogyan segíteni?
2011. dec. 4. 23:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg szerintem ilyenkor elég gyerekes vagyok, nem? :(
2011. dec. 4. 23:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagy gyerekes, mert mindenkinek van egy nagy álma. Neked ha már azt mondtad 3 éve, akkor ezek szerint ez nem egy futó kaland, hanem tényleg, komolyan szeretnél színésznő lenni, de a kérdés tényleg abban van, hogy aztán meddig... Én addig azt tudom ajánlani, hogy keress ilyen színjátszó körört, szerintem mindenhol van, pl: Mi falun lakunk, tesóm mégis színjátszóval kezdte, igaz sikeres filmszínész nem lett..De jó volt neki ez arra, hogy rájött nem is érdekeli annyira a színészet (szerintem) 14L

2011. dec. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kört* bocsi
2011. dec. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Színjátszókör, bizony! Tökéletesen kielégíti az ilyen irányú vágyakat. Én is jártam színjátszókörbe, sőt, egy anime kör keretein belül is adtunk elő színdarabokat országszerte.

Azt írod, a hírnév vonz, mint pl. ami K. Stewart-ot övezi, de azt tudd, hogy az ő életük sem fenékig tejfel, inkább csak egy kifelé mutatott cukormáz. Színészpalántákként kezdik, tele vannak lelkesedéssel, szenvedéllyel, de a média diktálta tempó kiöli a természetes csillogást a szemükből. Addig örülj, amíg szabadon teheted, amit akarsz és nem kell minden mozzanatodban megfelelned másoknak.

2011. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is ezen rágódok most 13 vagyok és látom amire gondolsz és én majdnem bele őrülök de sztem anyiban hagyni, hogy elmész vmi szar színjátszóba és ennyi az nem fog segíteni nekem sem segített sztem ha ott akarsz kikötni ezt kell tenned:

1-Gazdagnak kell lennie a családodnak (ha nem az szivás mert ha amerikába születtél volna akk nem számítana.).

2-Járj el vmi színjátszóra angolból csillagos 8-as legyél!!!!

3-Kint tanulj US.-ben 1-2 évet és bízz a szerencsében (Én épp ezen vagyok de attól félek pofára esek mert hány magyar színészről lehet, hallani az USA-ban?....:S

2012. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!