Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy próbáljak meg normálisan...

Hogy próbáljak meg normálisan viselkedni?

Figyelt kérdés
12/F. Sajnos én vagyok a kiközösített,nem szeretném részletezni.Már idegileg roncs vagyok,jó,azért sokat nevetek,de nagyon rosszul esik minden kisebb beszólás.Néha úgy érzem,hogy el se akarok indulni az iskolába.Szünetekben általában 1 árnyékos fa alatt állok/ülök ahol senki sincs.Szeretnék picit megváltozni,hogy jobban érezzem magam és nyitottab legyek.Ötlet?
2009. máj. 15. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem te nyitott vagy és kedves.

Hivd meg őket magadhoz kártyázni,társasozni

ha eddig a suliba nem sikerült összebarátkozni

2009. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azér taz fontos lenne hogy miattad ilyen a helyzet vagy miattuk?

Régebben énis voltam ilyen helyzetben.Rájöttem hogy én nem alkalmaszkodok kellő képpen így nem is várhatok tőlük semmit.HIdd el,ők csak annyit látnak hogy egy zárkozott gyerek vagy,magadba gúbozol,nem beszélsz...stb,igy ők bátran bemernek neked szólni mert tudják hogy ugyse reagálsz rájuk.És nem mellesleg unszimpatikus is lehetsz.

Próbálj meg oda menni valakihez nem muszáj az osztály legmenőbb 'kölkéhez' nyugodtan próbálkozz a visszahuzodobakkal.Beszélj órán és a szünetben is.LEgyél nyitott és semmiképp se mutasd hogy sebezhető vagy.

2009. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
van 2 barátom,és beszélgetek velük általában sokat.Van 1 romagyerek,na ő az aki komplett idióta,ha beszól rám vmit azon mindenki röhög.
2009. máj. 15. 21:06
 4/4 anonim válasza:

sajnos a romák ilyenek... nem részletezném mért de az összes ilyen soha ne bízz bennük

keresd olyanok táraságát akik elfogadnak olyxannak mint amilyen te vagy és nem szologatnak be

ha végképp rossz a helyzet akk lehet egy suliváltás jobb lenne nekd nehéz de jobb mint ezt hallgatni..

sok sikert:)

2009. máj. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!