Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A határozottság, határozott...

A határozottság, határozott véleményt, hogyan lehet megtanulni, amit nem kaptam a családban meg?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
menj el katonának
2011. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Informálódással. Minél biztosabb vagy egy területen a tudásodban, annál határozottabb leszel.

Én régen nem tudtam elképzelni, hogy pl. egy zenekritikus hogy tudja leírni a kritikát. Nem fél, hogy téved? Aztán tanultam sokat, és ma már én sem félek, ha kritikát kell mondanom vagy írnom, mert birtokában vagyok annak az ismeretanyagnak, amire alapozva bátran és határozottan mondhatom meg a véleményem.


Vannak természetesen olyanok is, akik minden alap nélkül baromi magabiztosak. De ők összevissza beszélnek sokszor marhaságokat, nem követendő példa.

2011. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előttem szòlò írta. + kell hozzà önbizalom is!
2011. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Állj ki magadért és kész! Légy jártas az adott témában, és észérveket hozz fel! Ha jól érvelsz akkor bárkit határozottan meg tudsz győzni bármiről.
2011. dec. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!