Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiány ellen mit...

Önbizalomhiány ellen mit lehet tenni? 146F (Többi lent)

Figyelt kérdés
Azon szeretnék változtatni hogy PL.: amikor lefotoznak vagy ilyesmi akkor akármien jó lett nekem nem tetszik meg a tükör elé sem merek állni. Ezen hogy lehetne változtatni? Bocsi tudom a helyesírásom elég gyér.
2011. dec. 11. 22:25
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi 14/f
2011. dec. 11. 22:25
 2/3 anonim válasza:

Először is, az ember saját magát el kell fogadja olyannak amilyen, vagy ha nem akkor el kell fogadnia, hogy tegyen ellene, érte.


A második, amikor elfogadtad magad, akkor már bátran fogod nézni a tükröt, addig pedig szokasd magad a megoldáshoz, hogy jobbá formálod magad.


A harmadik ami igen megrázó, ha elmész egy strandra, uszodába és megnézed mások, akik kb. olyanok imnt Te, hogyan néznek ki, mivel jobbak ,mitől rosszabbak. Fogadd el, ha változtatni kell és addig amig eléred dolgozz érte. Az agyadban dől el ki vagy és mit fogadsz el!


A képeket meg bátran csináld magadról és nézd meg, hogyan szépülsz, épülsz! Sok sikert!

2011. dec. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem az utolsó válaszoló hasznos ötleteket adott.

Ha gondolod írj egy privátot.14/L

2012. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!