Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet túlélni, ha egyszer...

Hogy lehet túlélni, ha egyszer csak olyan emberekkel kell jópofizni, akik mindig is lenéztek, illetve kölcsönös volt az ellenszenv? Hamarosan közös játszótérre visszük a gyerekeinket, és már előre parázok!

Figyelt kérdés
Van a szomszéd házakban két anyuka, akikkel így vagyok, és hamarosan nekem is a játszótérre kell vinnem a fiamat, és láttam hogy ők egész délután ott vannak több anyukával egybegyűlve. Nagyon hülye helyzet, mert amúgy nem vagyok gyűlölködős, de fogalmam sincs hogy viselkedjek majd velük. Nem részletezem a rossz viszony okát mert hosszú lenne, de két különböző helyről ismerem őket, és különböző okból utálnak :-( Legszívesebben oda se mennék, de a gyerekemet nem foszthatom meg a játéktól. Ha a tér másik felébe húzódunk, feltűnő lenne,mert elég kicsi az egész. Attól is félek, hogy ha a kicsim odamegy a gyerekeikhez, utálatosak lesznek vele miattam :-( Mit tennétek a helyemben? Hogy lehet viselkedni ebben a helyzetben?
2009. júl. 28. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell odamenned hozzájuk jópofizni. Add önmagad ne légy feszült, játsz a gyermekeddel, oda se figyelj rájuk. Ha hallod hogy megjegyzéseket alkotnak rólad, egyszerűen ne figyelj rájuk. Röhögd körbe őket. :) Egy idő tuán megunják, és ők fognak odajönni hozzád. És innentől ahogy jónak látod, szóba állhatsz velük, vagy megmondhatod, hogy ezek után, inkább kerülnéd társaságukat. DE sose tedd velük azt, amit ők tesznek veled. Ne alacsonyodj le az ő szintükre. :)
2009. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!