Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez az élet? Munka, alvás,...

Ez az élet? Munka, alvás, hitelfizetés, tescoba silány minőség vásárlás hogy legyen pénz rezsire, túlóra, stressz, való világ, xfaktor, túlóra, vita a pénzről, ja és a túlórát majdnem kihagytam.

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 14:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
igazad van ez nem élet így nem lehet élni inkább vissza mennék az ősemberekhez. most is ezt tenném csak már nincs olyan hogy kimegyek az utcára és levadászok egy nagyon jóízű falatos disznót mert az valakinek a tetves ragyás telkén van és max a börtönben kötök ki.
2011. dec. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

van akinek ez az élet. általában ők szavaznak nemmel a drogliberalizációs népszavazásokon, és ők tapsolnak, ha a Vezér kijárási tilalmat rendel el a fiatalkorúaknak éjszakára.

de azért van, aki még tudja hogy kell élni. én egy kisebb megyére való olyan embert ismerek. :)

2011. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

Jól látod a helyzetet.........


Ezt akarják mindenkivel, "agymosott" konzumidiótát nevelni mindenkiből.

2011. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Annak van igaza aki a bűnös útra lép. Nincs sok vesztenivalója az embernek, vagy nem szenved tovább vagy kilép a mókuskerékből. Sajnos én nem vagyok ilyen, vagy nem voltam ilyen, már magam sem tudom. Persze mindjárt jön hogy jobb a becsületes út, legyél tisztességes, kussban dolgozd le azt a 40-45 évet, és akkor úgy dögölhetsz meg hogy tiszta a lelkiismereted. Közlöm hogy én is csak szájhős vagyok, ugyanezt csinálom, csak kezdek kicsit besokallni.
2011. dec. 15. 18:39
 15/25 anonim ***** válasza:
Most ki mit ért a "bűnös" út alatt...?
2011. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Hát igen, csak sajnos sokaknak mág a való világ és x-faktorra se jut belőle.
2011. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%

14#

Nem kell bűnös útra térni ahhoz, hogy kiszállj ebből sz@rból.

Látod, Téged is megfertőzött ez a rendszer. Miért lennék bűnös, ha nem követem ezt a kozmopolita, globalista ideológiát?

Persze, ha van hiteled, akkor már beindult a szopóág, de akkor is van esély, hogy kilépjen ebből a szarból az ember, csak 99%-ban nem meri megtenni.

Akik létrehozták ez az "életstílust" amit a címedben írtál, jól tudják, hogy nagyon kevés ember tudja, meri megtenni, hogy kilépjen ebből a konzumidióta világból.

2011. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

14es


Nem igazán értem mire akarsz kilyukadni. Én konkrétan a bűnözésre gondoltam. Te pedig gondolom arra hogy vonuljak el egy erdőbe halászni meg vadászni meg lakjak kunyhóba:)de lehet hogy félreértettelek

2011. dec. 15. 19:13
 19/25 A kérdező kommentje:
bocs 17es
2011. dec. 15. 19:13
 20/25 anonim ***** válasza:
Mit értesz a bűnözés alatt?
2011. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!