Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez az élet? Munka, alvás,...

Ez az élet? Munka, alvás, hitelfizetés, tescoba silány minőség vásárlás hogy legyen pénz rezsire, túlóra, stressz, való világ, xfaktor, túlóra, vita a pénzről, ja és a túlórát majdnem kihagytam.

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 14:55
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

19#

Miért kérsz elnézést?!

2011. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

semmi csak 14-est írtam 17 helyett


bűnözés alatt mit értek? Lopni, csalni, hazudni. Bármi amivel nem oltok ki életet, arra nem lennék képes.

2011. dec. 15. 22:05
 23/25 anonim válasza:
100%
Ha nem szereted az életed , akkor tegyél érte ,hogy jobb legyen.Tűzz ki magad elé egy célt , egy olyan célt ,ami ha eszedbe jut minden sokkal könnyebben lesz.Ami a legfontosabb ,hogy higgy benne , mert ha nem hiszel az egész nem ér semmit.Tudod ha rossz napom van akkor én mindig elgondolkozom azon a célon amiért küzdök, és minden sokkal könnyebb lesz, mert ez tartja bennem lelket.Kövesd a példám és legyél erős, de semmiképpen se rinyálj, mert azzal semmit se érsz el.
2011. dec. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%

En total megertem hogy ki vagy bukva! Az ilyen forum topikokat szeretem en.

Jah, en speciel az a tipus vagyok aki a 'lelepni az orszagbol' megoldast vallja.

Nem fogok hazudni, lehetoseg hijan prostikent kezdtem el dolgozni egy nemet klubban. Ott par honap alatt megismerkedtem valakivel akivel nagyon jol ereztem magam, es mindketten eldontottuk hogy kapcsolatot szeretnenk. Neki is megvoltak a maga problemai, es erdekes eletet elt. Vele tartottam es otthagytam a klubot. Egymast tamogatjuk. Leleptunk Nemetorszagbol is es egy uj orszagban uj eletet kezdtunk. Meg mindig jo a kapcsolatunk. Nem akarom reklamozni a prostisagot, de sok mindenre megtanitott az ezzel toltott ido, sokkal melyebben latok emberi sorsokat (a tobbi lanyet peldaul, ki es miert csinalja stb), es tudom hogy milyen az: hasznalatba adni a tested valamiert. Sok mindent lattam, tapasztaltam. Szerencsere nem bantott senki, drogos, iszakos nem lettem. A parommal sokat utazunk, jo egyutt vilagot latni. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ki kell lepni a megszokott kornyezetbol hogy erje az embert valami inger, igy tudnak tortenni (uj) dolgok. Egyebkent marad a regiben. (p.s: egy diplomaval, nyelvvizsgaval rendelkezo 24 eves lany)

2012. máj. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
55%

igen, ez az élet és még inkább ez lesz


le fog redukálódni a puszta túlélésre


nem lett volna szabad ilyen mértékben szaporodni


nem lett volna szabad elindítani (egy szűk kisebbség érdekeitől vezérelve) a technikai forradalmat

2012. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!