Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » HOGY legyek boldog, ha hülyéne...

HOGY legyek boldog, ha hülyének születtem? . Van vki ugyanebben a cipőben? -lent- (egy srác)

Figyelt kérdés

Üdv most végzem a gimit, az emberek nagy része utál mert nem tudok koncentrálni sokszor (az álom világot ebből kifolyólag jobban szeretem mint a valóságot, ettől függetlenül tudok beszélgetni stb.), a memóriám meg egy sz@r, anyámék is ordibálnak velem, hogy mindent elfelejtek. Tanulásban is elég gyenge vagyok. Másrészt tapasztalatlan vagyok és nem túl tökös srác:S Az érettségire tanuláshoz is motiválna egy bnő de így egyedül, hogy nem szeretnek, még pár haverom is lehülyéz néha, akik nem a haverjaim azok meg degeneráltoznak is sokszor... Néha mondok pár fárasztó dolgot a nagymenők előtt akkor kínosan érzem magam, de akkor is ha nem mondok semmit és szocfób-feelingel kussolok:S Most is taliztam egyik régi ismerősömmel a buszon (aki egy nagy májer, végigsmárol mindenkit egy-egy buliba stb.), előttünk meg rajtam röhögtek a lányok...


KI érzi még hasonlóan magát, hogy nem igazán tartozik bele a társadalomba, és kitaszított?

Ki született még ilyennek?

Szerintetek van esély egy boldog életre?

Mit kezdjek magammal?

:S


2011. dec. 15. 15:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj el standupolni a Showder klubba. Múltkor volt az az Edu gyerek, az olyan béna volt, hogy nála te is tutira jobb lennél.
2011. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

nem jó lámpalázas vagyok:D humorom az van szerencsére, de néha szánalmasnak érzem magam...

Sztetek ha kigyúrom magam rendesen hogy feszüljek akkor azzal mennyivel leszek előrébb? Azt még meg tudom csinálni rengeteg küzdelemmel.

2011. dec. 15. 15:35
 3/19 anonim ***** válasza:
Tanulj meg hörögve énekelni, Király L. Norbinak bejött. :-)
2011. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 danman válasza:
Gondolkozz el rajta, hogy miért vagy ilyen, és változtass, amin kell. Sok-sok időbe telik, de meg lehet csinálni.
2011. dec. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
negatív gondolkozást már sikerült. de ezt képtelenség:S Most mit csináljak vele hogy ha hülye vagyok?:S
2011. dec. 15. 16:13
 6/19 danman válasza:
Hát ne légy hülye. :D Mielőtt mondasz vagy csinálsz valamit, gondolkozz el rajta, hogy jó lesz-e az úgy, és aztán cselekedj. Ez is eleinte lassan fog menni, ha rendesen végiggondolsz mindent, de idővel rendesen is fog menni, és nem leszel hülye.
2011. dec. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

De most nem értem. Te konkrétan fogyatékos vagy, mert így a szövegedből ez nem jött át, vagy valami korlátoltságod van (most sértés nélkül kérdezem) vagy csak te h.ülyézed le magad, mert sokmindent elfelejtesz?

Én is sok mindent elfelejtek, ha nem lenne a telefonom, kb semmit nem bírnék észben tartani, mindig minden jegyzetet abba írok.

Szóval ha tényleg van valami fogyatékosságod, akkor járj utána, hogy ezt lehet e fejleszteni.

Ha csak te magadat fikázod, akkor meg próbáld meg összeszedni magad. Amiket elfelejtesz, írd fel egy jegyzettömbe, vagy telefonos emlékeztetőbe, win7 esetén sticky notes közé, valahova.

Ha nem megy a tanulás, gyakorolj, neked több energiát kell ráfordítani.

Nem hiszem, hogy ha kigyúrod magad, az akkora jó ötlet, de megpróbálkozhatnál többféle rendes sporttal, ami érdekel, hátha azokban több sikert élnél el. A sikerélmény is motiváló tud lenni. És bármilyen tömegsport esetén új emberekkel ismerkedsz meg, lehet barátkozni.

A hozzád hasonló emberek társaságát keresd, ne a menő arcoknak próbálj megfelelni. Az igazi barátok is sokat segítenek.

Kérd meg a környezetedben élőket, akik szidnak, hogy legyenek türelmesek veled, mert te egyszerűen nehezen tudod tartani a lépést, és segíthetnének is.

Nem hiszem, hogyha te normálisan és kedvesen viszonyulsz másokhoz, akkor ők ugyanolyan durván lehordanának.

2011. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az edzés elkezdése nem rossz ötlet, némileg hathat önbizalom növelésként is, de igazi megváltást ne várj tőle!
2011. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
NEM LEHETSZ ANNYIRA HÜLYE, DIEKRT FIGYELTEM A HELYESÍRÁSOD ÉS MIDNENT RENDBEN LEÍRTÁL!
2011. dec. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha az Üvegtigris 4. része Sanyi érettségi előtt álló, eddig ismeretlen fiáról szól majd, akkor mindenképpen jelentkezz a castingra. :-)

Amúgy szerintem nincs veled semmi baj, csak kevés az önbizalmad, elsősorban arra gyúrjál.

2011. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!