Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet azt elfogadni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt elfogadni vagy feldolgozni, h a számomra tökéletes férfi azért lemondott rólam, mert "rosszkor születtem"?

Figyelt kérdés

Már vagy 4 hónapja nem láttuk egymást (azóta néhányszor rám írt,közel 1 évet voltunk együtt),de még mindig sokszor csak sírok és vissza akarnám kapni mert én tényleg szeretem és bármennyire fiatal is vagyok vele eltudtam volna képzelni a jövömet.És ezt így el is mondtam neki de ő mégis elhagyott és inkább a korabeli,közelbeli exét választotta helyettem.És igen voltak problémáink(megcsalt),de megbeszéltük és ugy tűnt ,h a kapcsolatunk ezekután jobb lett mint előtte(mondta h egyre jobb velem minden,és több időt is volt nálam)..Pont ma van az a nap amikor először lefeküdtünk és folyamat megint kattog az agyam és magam alá kerültem,2 hónapig tudtam magam tartani de már valahogy nem megy.Tudom,h bolond vagyok és jobbat is érdemelnék de vmiért csak Ő kell és nem tudom elfogadni,h azt mondogatta folyamat,h ha korban közelebb lennénk egymáshoz akkor én lennék neki a tökéletes;és h nem tudom megváltoztatni a nézetét mert szerinte sok ez a 13 év neki..

Szívem szerint írnék neki,h még szeretem,de ha most van kapcsolata vagy boldog akkor nem szeretnék belekavarni,ugyanakkor azt is tudom,h ha Ő is annyira akarna engem akkor itt maradt volna velem.nem tudom mi lenne a helyes megoldás mert még mindig szerelmes vagyok.

Hozzáteszem,h nem kapcsolat függő vagyok vagy félek a magánytol mert nem mindig is jol megvoltam egyedül,1 szakítás se tett még ennyire maga alá amíg nem jött Ő.és hiába probálkoznak más pasik,elbeszélgetek velük,és vannak akik kedvesnek is tűnnek de nem akarom őket átverni,h csak búfelejtőnek használnám őket,miközben legszívesebben mással lennék,mert nem érezném fairnak.


2011. dec. 6. 12:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

megcsalt -> ez nem a szeretet jele


elhagyott -> ideje volt.


Szerintem nem lennél vele boldog. Nem a kor miatt, hanem a hozzáállás miatt. Aki szeret annak esze ágában sincs mást kúrni. De kúrt és nem téged. Ha neked ez nem jelent semmit.

Persze meg lehet beszélni a dolgot, de mégis az exe kellett... helyetted. Nekem ez is jelző értékű dolog.


Nem ismerem a körülményeket ,de szerintem csak örült, hogy van egy fiatal, naív barátnője, és az milyen jó.

Kihasználás gyanús történet.

2011. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

pont ez az,h mikor rájöttem a dologra h megcsalt akkor én mondtam is neki,h ha az exét szereti akkor én elengedem és menjen,de folyamat csak azt mondogatta,h nem kell neki és,h nem erről van szó csak elment 1 hónapra átgondolta a kapcsolatunkat és megint arra jött rá,h ennek nincs jövöje,és 1 buli után az exénél kötött ki.majd visszajött,szakítani akart velem,de mikor elémállt akkor nem tudott és ujrakezdtük.magyarul akk így utolag az exét is csalta velem ha jol belegondolok.

kihasználni nem használt ki mert sosem erőltette ugy a szexet se(elején is kivárt 2,5honapot),legtöbbször csak átjött azért,h hozzám bujhasson,beszélgessünk és csak aludjunk,be sem probálkozott,ami nekem is furcsa volt mert egy 35 éves férfinak szerintem még "nagyobb étvágya" kéne,hogy legyen.:S

2011. dec. 6. 12:52
 3/20 anonim ***** válasza:

"kihasználni nem használt ki "


Áááá,nem használt ki,cseppet sem.Vedd észre már,hogy te voltál az ő búfelejtője!!És NEM ellenkezett,nem mondogatta,hogy ne feküdj le vele...

Nem csak testileg,de lelkileg is kihasznált.Lelépett,te hoppon maradtál.Sajnos amíg ezt nem sikerül felfognod,nem is fogsz találni magadnak jobbat.

2011. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy nőies vagy szép? Mennyire vagy ribanc az ágyban? Mit vállaltál be és mit nem?

22 éves vagy ugye?

2011. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

amikor megismerkedtünk akkor még nyáron azt hiszem volt 1 "bnője" de azt mondta,h az nem igazi kapcsolat hanem csak a testiségről szól.aztán megismert engem és tény,h már kb 1 hónap elteltével rájött a lelkizhetnék és közölte,h ha 10 évvel idősebb lennék akkor én lennék neki a tökéletes és kétségei sem lennének de így...

és 1,5 hónap elteltével kicsit részegen elkezdte nekem mondogatni,h soha senkinek nem kellett ennyit udvarolnia .akkor mondtam h nyugodtan keressen mást hisz nem esett vna nehezére mert focista és láttam,h megy náluk a "csajozás".de utána ugy tűnt h megjavult.aztán 5 hónap elteltével Pesten történt ez a megcsalásos dolog,bár éreztem h van vmi mert hirtelen a hívásaimra sem reagált aztán abban az 1 honapban lehet h a szex után írt hajnalba h Nagyon szeret,ne várjak rá,és h fél belémszeretni,és higyjem el neki sem könnyű és gondol rám..aztán rá 2 hét mulva visszajött de folytattuk még 4 honapig aztán hirtelen szakított h neki ez sok.majd mikor már nem kerestem 1 honapig akkor megint ő kezdett el keresni h mikor jövök vissza a városba mert mindenképpen látni szeretne,meg szeret stb..1 honapig írogatott de végül nem taliztunk mert addigra már elkellett mennie.

ugyh mind1 ez nagyon bonyolult... csak már nem tudom mit is gondoljak róla,mert ugy tűnt tényleg szeretett.

2011. dec. 6. 13:25
 6/20 A kérdező kommentje:

ez most h jön ide?? amugy ő azt mondta h soha nem volt még ilyen szép barátnője,meg így szakításunk után is írta,h a legszebb csajszi vtam az életébe de sajnálja..

amugy nőies vok teljes mértékben,sőt állítolag szép is mert egyetem mellett modellkedem.

de igen elég rideg vagyok és kimért és így utolag ő is mondta h az ágyban is én nehezebben nyílok meg és nekem idő kell hozzá..de ugyérzem mellette még azért nem nyíltam meg mert jött ez a megcsalás és kicsit ez visszavett az önbizalmamból. ugyh lehet h végül ez vezette az exéhez..

igen 22 vok.

2011. dec. 6. 13:30
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

Biztos te is vettél már olyan banánt a Lidl-ben amelyik kívül nagy vastag, gyönyörű sárga de belül kemény és még éretlen és nem is édes. Na az ilyen semmiben nem jó, még csajban sem. 22 éves korodra ha ilyen lettél, akkor nem sok pasinak van kedve kivárni 10 évet, mire megváltozol és merészebb leszel. Már fiatalabb csajokban is van olyan amelyik játékos huncut, qurvás, és imádja a péniszt! A férfiaknak kell az izgalom és az intim nőiesség! Ha szép vagy az egy dolog. Nagyon jó alap, de a külső megfog a belső megtart. Szoktad nézni a Csillagkaput? Abban van a Vala Mal Doran nevű csaj akit egy nagyon szép fekete nő alakít. Na nekem pl nagyrészt olyan lenne a tökéletes nő. Csábos, magabiztos, erős, és lehengerő kisugárzása van. Viszont a csillagközi szökevények c gagyi sorozatban olyan nőt alakított aki sosem kéne! Vagy vegyük pl a szellemekkel sutyorgó csajt J Love Hewitt. Nagyon szép nő, de abban a sorozatban olyan sótlan semmilyen, pedig a ruhatára az nagyon ott van, és tutira több millát fizettek azért hogy azok a király rucik olyan szépen feszüljenek a feszes cicijein! Ellenben amikor a szívtiprókban játszott, na abba a csajba simán belezúgtam volna. Lányos nőies, romantikus, szexi stb. Ég és föld! Ennyit jelent valaki számára megfelelőnek lenni kívül és belül!

Vannak modell képeid a neten? Megnézhetlek valahol? Kíváncsivá tettél. :)

2011. dec. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ahhoz, hogy egy lány ne legyen sótlan az ágyban kell hozzá a megfelelő pasi is.


Lehet szidni a zenészt, de akkor is szar a hangszer...

2011. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, tudom nehéz, ha szerelmes vagy, de ennek a kapcsolatnak így nem volt jövője. Nem tudsz változtatni a hozzáállásán, nem a te hibád volt, ő döntött így, törődj bele, legyél erős és lépj tovább.
2011. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ma 14:04


Ha egy jó zenész rossz hangszert kap abból még lehet jó zene, de kétséges h a zenész élvezni fogja és h legközelebb nem-e keres egy jobb hangszert....

2011. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!