Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz ha egy fiú érzékeny?

Rossz ha egy fiú érzékeny?

Figyelt kérdés
Igen igen rólam van szó...
2011. dec. 15. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol vagy érzékeny? Ha tökön rúgnak, azt én sem komálom...
2011. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azért rossz ,mert ez azt jelenti hogy egy átlagos csajnál is érzékenyebb vagy (mint én is) ,ezt senki nem tolerálja

vagy azt is csinálhatod ,hogy játszod hogy nem sértődsz meg, közbe meg megőrülsz, de az sem megoldás


szóval ha érzékeny vagy se csajozni, se haverokat találni ,se munkát ,se semmi nem tudsz sikeresen...ideje megváltozni


de ez is csak az én véleményem

2011. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha jó értelemben vett érzékenységről van szó -pl. művészi érzékenység, szépérzék, lágyság, gyengédség, spirituális érzékenység, empátia, mások lelki rezdülései iránti érzékenység, stb- az nemektől függetlenül is értékes tulajdonság.


Ha pejoratíve vagy érzékeny, akkor meg javaslom: edződj.


Ha mindkettő, akkor meg hántold le a negatívat, szerintem. ;)

2011. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 life is beautiful ***** válasza:

kedves utolsó, mit értesz edződés alatt?

minél több lelkileg megterhelő szituba keveredni majd jól kijönni belőle?

elég nagy falat az ilyen..

2011. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
dikk első xD nagyon humoros vagy :D
2011. dec. 15. 22:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Haverjaim mégis vannak :D egy csomó
2011. dec. 15. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
ha úgy érted az érzékenyt, hogy gyerekes, indulatos, sértődékeny, akkor az rossz. legalábbis nem férfias.
2011. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Baj hát, azoknak akik nem azok, de csajozásnál viszont külön j is lehet, ha megértő vagy vele, így jobban megérted. Sajnos én is ilyen vagoyk :(

Am korod?

2011. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Life is Beautiful:


Nem azt mondom, hogy fokozzuk a bajt, hanem ha adott helyzetet éppen valaki nehezen visel el, nem feltétlen kell elmenekülni előle (csak ha túl veszélyes, vagy aktuálisan túl megterhelő), hanem szembenézni a problémával, megpróbálni megoldani - erre gondolok. :)


Egyébként ismerjük egymást priviben, mindjárt belinkelem priviben, hogy "én vagyok". ;) Amúgy köszönöm észrevételed, szeretem, h rákérdeznek, pontosan mit értek szavaim alatt, mert így elkerülhetőek az esetleges félreértések. :)

2011. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!