Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek maximalista?

Hogyan legyek maximalista?

Figyelt kérdés
Annyira jó lehet, annak, aki igazán szívből maximalista. Én pont az ellentét vagyok, mindent épp "megúszni" készülök, csak valahogy épp átcsúszni mindennel az életben. Minél kevesebb energiát fektetni a dolgokba, nem számít a végeredmény.Arra vagyok kíváncsi, szerintetek mi lehet a módja annak, hogy ezt eltoljam a másik irányba,és hogyan változtathatnék ezen?Próbáltam eldönteni, hogy maximalista leszek, és mostmár mindent úgy csinálok, de ez nem így működik, rá kellett jönnöm.
2011. dec. 18. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ez tényleg nem így működik. nem áll hatalmadban eldönteni, hogy mi és mennyire motivál, ez pont olyan kérdés, mint hogy hogyan lehetnék homoszexuális, vagy épp heteroszexuális.
2011. dec. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, kedves kérdező, változtatni szeretnél. Az előzőnek bár igaza van abban, hogy egyik napról a másikra nem válhat az ember önmaga ellentétévé, ám ha jól értelek, tervezed, hogy korrigáld bizonyos vonásaidat. Ahhoz ,hogy érdemben tudjunk segíteni neked, kérlek, írj konkrétumokat, konkrét példákat is! köszi.

Pl.: mik a pontos céljaid? Milyen esetekben halogatsz, ill. törekszel csupán "túlélésre"? Konkrét példa?

2011. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
51%

En maximalistanak tartom magam, es leirom miert vagyok az, sztem ebbol lehet rajonni, hogy igenis annak kene lennie mindenkinek.

Egyszer elunk. Sot, egyszer vagyok fiatal. Ha itt egy ilyen lehetoseg, miert ne hasznaljam ki? Miert ne en legyek a legjobb? Edzek, kondizok, mert azt akarom, hogy olyan testem legyen, amin masok elamulnak. A szakmamban is a leheto legjobb akarok lenni - miert ne legyek en a legokosabb, a legtajekozottabb? Boldog akarok lenni, megragadni minden lehetoseget, es mindent eselyt a leheto legjobban megragadni. Igazabol ennyi, egyszer elunk. Miert ne hasznaljam ki minden percet a leheto legjobban, a legsikeresebben?

2012. jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne akarj maximalista lenni. Nagyon szörnyű érzés, és nagyon sok stressz jár vele. Én erősen maximalista vagyok. Nem elégszem meg a kinézetemmel, támadásnak veszem az építő jellegű kritikát, és amikor a kritikát megmondják, én abbahagyom az egészet. Pl rajzolásnál. Szóval ne legyél maximalista, mert én kívánom, hogy ne legyek többé az, mert ez kínzás!
2017. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!