Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan ember akinek jobban...

Van olyan ember akinek jobban esik kimutatni a fájdalmát, mint rejtegetni?

Figyelt kérdés

lelki fájdalomról beszélek, de nagyon utálom ha magamba fordulok suliba, és senkivel nem dumálok


rühellem kimutatni mégis azt teszem, nem tudom rejtegetni ,pedig igyekszem de nem megy

18f


2011. dec. 21. 00:56
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nincs. Olyan lehet, akinek könnyebb elrejteni, de szerintem senkinek sem jobb. És normális körülmények közt minek rejtegetné bárki is?
2011. dec. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én is így vagyok vele, nem szeretem kimutatni az ilyesmit..

Ezért is csodálkozok mikor valaki kiírja facebookra hogy ő most nagyon maga alatt van, depis, és kb. mindent leír hogy mik történek vele. Érdekes.

Szerintem ha valaki igazán maga alatt van, az mindenkit kiírt maga körül egy időre.

17/L

2011. dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem voltam egyértelmű, félreértettem a kérdést.

Pont hogy én nem szoktam kimutatni, és közszemléletre tenni.

2011. dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Doruss ***** válasza:

A fájdalmat sem kimutatni, sem rejtegetni nem jó érzés. Rejtegetni nagyon nehéz, de ha meg kimutatod, az kínos. Legalábbis számomra az, mert utálom, ha sajnálnak, mindenki azt nézi h mi bajom... szóval mindig elrejtem. Viszont az nagyon jól tud esni, ha kettesben vagy egy barátoddal, akiben megbízol és kiöntöd neki a lelked. Az ilyen típusú kimutatás nagyon jó tud lenni.

De ha rejtegetned kell, az a legrosszabb és a legnehezebb érzés. Amikor úgy kell viselkedned, mintha semmi nem lenne... egyébként végülis nincs azzal sem baj, ha látszik rajtad.

2011. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen..és mikor megkérdezik hogy mi zavar akkor annyira nem érdekli őket ,hogy meghallgassák a fél órás mondandómat, csak úgy mégis...

így hát a legjobb válasz olyankor a semmi


van is egy barátom ,akivel megbeszéljük a dolgainkat ami zavar meg nagyon sok közös pontunk van..úgy hiányolom suliba:\

2011. dec. 21. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!