Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Belefáradtam az egészbe. Még...

Belefáradtam az egészbe. Még egy nyavalyás szexkapcsolatot sem tudok összehozni, a párkapcsolatról már ne is álmodozzak akkor. Miért vagyok ennyire szerencsétlen, miért nem kellek senkinek sem? 22/F

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 11:53
1 2
 11/13 anonim válasza:
Azok ilyen lekoptatós dumák általában:D De ha semmi kisugárzásod nincs és állsz ott mint egy csődtömeg hát az szerintem őket is lelombozza rendesen.De lehet túl sokat akarsz egyszerre!Próbálj gesztusokat feléjük,ne játékokba keresd a közös témát X)De a legfontosabb ne szerencsétlenkedj!Bókolj néha vagy valami:D De a szexkapcsolatnak semmi köze a párkapcsolathoz:D (Nem akarlak udvarolni tanítani :D )
2012. jan. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Olvass tanulj ilyen témákban.Ha nincs érzéked ahhoz hogy hogyan és mit mondj egy lánynak, hogyan viselkedj vele akkor meg kell tanulni.Nem szuletett mindenki Casanovának de lehet fejleszteni.Ajánlanám a "Csábítási praktikák férfiaknak" és hasonlo címu internetes olvasmányokat, konyveket.Netrol is le lehet tolteni ingyen.Keress rá és olvass.En no vagyok de nagyon elcsodáloztam hogy amit leírtak az tobbnyire használhato.Ad egy kapaszkodot hogy mégis mivel menj oda, hogy szolítsd le és mit reagálj a kulonbozo válaszaira
2012. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kocsit!
2012. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!