Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok nevetni?

Miért nem tudok nevetni?

Figyelt kérdés

Olvastam,hogy egy átlagos ember napi 15-ször nevet,de én még annyiszor sem.Mosolyogni szoktam elég gyakran,de nevetni,kacagni sohasem.Még akkor is nagyon ritkán,hogyha valami igazán vicceset látok.Tudom értékelni a szórakoztató dolgokat,de valahogy magamban tartom az érzést,nem adom ki magamból.

Gyermekként nagyon sokat kacagtam...


2011. dec. 24. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:

mindenkinek más a vicc.én se nevetek mindenen pláne 15x nem naponta.:)

amúgy nem lehet hogy valami lelki oka van?

2011. dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy átlagos napon egy magyar ember biztos nem nevet 15ször..-.-
2011. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
15x még havonta sem.
2011. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kb. 2 óránként nevetek 15x :) Egyszerűen mindenen képes vagyok röhögni. Egyébként meg nézz Family Guyt, vagy paródiákat, biztos megtalálod a saját ízlésed.
2011. dec. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 magyaros válasza:

én kb 15x nevetek évente. ok, lehet 30x de az tényleg a maximum.


realisták vagyunk. és jó az ízlésünk.


üdv!

2011. dec. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az a vicces dolog nem indít be semmit nálad, mert annyira más jut róla az eszedbe mint a többi embernek (most nem tudom érthetőbben elmagyarázni). Nekem is van olyan amin szakadok, a másik ember meg csak fapofával nézi, és nem is érti. A napokban olvasgattam itt gyakorin a karácsonyi kérdéseket és nagyokat nevettem, most meg már jó ideje a szex témakörben visszamenőleg pár napra, és olyan kérdések és válaszok vannak hogy majd megfulladtam :))) De másnál ez semmit nem indít be. Máshogy áll a dolgokhoz...
2011. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15-ször? Én 1 órában nevetek annyit :D. Én soha szomorkodtam és soha nem tudta senki se lerombolni az önbizalmam. Még a mostani családi körülményeink között se.
2011. dec. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sosem nevetek, mindig szomorú vagyok. Nem is mosolygok, igaz, nincs is min és nem is lesz már sosem.
2023. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!