Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családomban nincs jelen a...

A családomban nincs jelen a szeretet és ezt sütikkel és alkohollal akarjuk kompenzálni Karácsonykor. Elegem van. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
ennék és innék, ha legalább az van:)
2011. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
ilyenkor látogasd meg a rokonokat.:)én próbálnék békülni vagy valami.
2011. dec. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jól berúgnék. ahol nincs szeretet, ott úgyse lesz.
2011. dec. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem hosszú évek óta először fog úgy alakulni a karácsony, ahogyan mindig is vágytam rá, és őszintén megmondom azért, mert meghalt két olyan rokon is,akik miatt mindig szar volt.
2011. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Vérmérséklettől függ hogy keresed máshol a szeretetet vagy kompenzálsz.


Én mondjuk kompenzálnék, főleg alkohollal. Tényleg, most hogy mondod... Megyek is.

2011. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

beszéltem tegnap egy barátommal, ő pl csak magányos, egyedül él, de nem akar egyedül inni, ezért csak eszik, de azt folyton, a tv előtt a fotelbe :/

couch potato lifestyle

2011. dec. 26. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:

rühellem ha karácsonykor valaki alkoholizál a családdal.

Az nagyon gáz.

2015. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!