Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én ezt miért szúrtam el...

Én ezt miért szúrtam el ennyire? Ha azt vesszük hogy az önbizalomhoz mosolyogni kell, a mosolyhoz pedig szép fogak, akkor erre miért nem gondoltam előbb?

Figyelt kérdés

[link]

csak az egyik oldalt, és adj hozzá egy keresztharapást...

na ezzel ti tudnátok felhőtlenül mosolyogni?


nem mintha lenne értelme a múlton rágódni, de hogyan cseszhettem el eddig ,hogyan bírtam én elviselni az önbizalmam fokozatos leépülését emiatt


jah hát persze hogy 1 hónap múlva kapok fogszabit. mert mostanra sikerült rávennem magam, kicsit örülök is hogy végre elindult vmi a fejlődés irányába..de nyilván a változástól való félelmem nem hagy nyugodni


éreztetek már hasonlót?

mikor tudod hogy meg kell tenned mert ha nem ,óriásit szívsz a későbbiekben, de mégsem teszed mert félsz


úgy megtudnám ütni magam ha nem fájna annyira


jah tudom hogy nincs sok értelme a kérdésemnek ,inkább csak úgy elmerengtem magamban, hogy ennek úgy mégis mi volt az értelme ,hogy ennyire átengedtem magam a félelmeimnek


18f


2011. dec. 27. 20:44
 1/3 anonim válasza:
szia! nekem is ugyan ez volt a fogaimmal a probléma, mint neked. nekem már két éve van fent a fogszabályzóm, és ha minden jól megy januárban leveszik. én is féltem tőle, alapból félek a fogorvostól... de nyugi, túl lehet élni. volt szájsebészeti műtétem is, de ahhoz képest, hogy mennyire paráztam tőle, semmiség volt, egyetlen dolog ami rossz volt benne, hogy az altatás miatt begyulladt a szemem, és nem tudtam tvt nézni xD lehet, hogy nem a legkellemesebb dolog, de megéri megszenvedni érte ;) jól tetted, hogy rávetted magad, és ne akard magad megütni, ezt akkor kellene megtenned ha már lennél vagy 60 éves, és a mosolyod miatt magányosan gubbasztanál a fotelban a tv előtt szappanoperákat lesve xD
2011. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ui.: én is 18 évesen rakattam fel :D
2011. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

emiatt szájsebészet??

nekem ilyenről nem beszéltek


de mégis miért kellet?

2011. dec. 27. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!