Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehet az, hogy engem a...

Hogy lehet az, hogy engem a c*gányok csípnek és nem kötekednek velem, nem bántanak?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs,hogy miért van ez. Ismerek elég sok cigányt,normálisat és elég veszélyest is. Mindenkivel megtartom a 3lépés távolságot. Míg másokba belekötnek,még ha az ismeretségi körükbe is tartozik,belém nem kötnek.Nekem nem szólnak be,nem fenyegetnek,nem vernek meg,sőt rendesek velem úgy kezelnek mintha nem is tudom ki lennék én nekik.Még akiket nem is ismerek azok is így bánnak velem. Pedig nem üzletelek velük,nem dugtam egyikkel se,nem buliztam egyikkel se.Még is normálisak velem szembe. Pedig nem vagyok cigány. Fehér bőröm van,kék szemem,sötét hajam..
2011. dec. 27. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos félnek töled.
2011. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagYok.. Nem hinném XDD
2011. dec. 27. 23:51
 3/8 anonim ***** válasza:
mert nem félsz tőlük
2011. dec. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert náluk tisztelik a kék szemű embereket, ha sötét hajuk van.
2011. dec. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lány vagy. sose kötekedtek lányokkal, miért tennék? -_-
2011. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát hallottam már olyanról sztorikat,hogy lányokba is belekötöttek és a többi :D
2011. dec. 28. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
én még nem. laknak ilyen lányok itt a 8ban is, simán egyedül mászkálnak haza éjszaka. nekem viszont jobb, ha legalább ketten vagyok. :)
2011. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked ez nagyon hiányzik? Sok embernek meg nem.

Félelemben élnek, és egyre több lesz belőlük. Ha belegondolok, a gyerekeim, unokáim életét keserítik meg...

2012. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!