Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Állandóan ütögélnek és bántana...

Állandóan ütögélnek és bántanak az osztálytársaim. Mit tegyek? L/14

Figyelt kérdés
ki vagyok közösítve. az osztályba mindenki olyan nagyokat gondol magáról..olyanokat szoknak csinálni hogy eltörik a ceruzáimat mogyoróhéjat öntenek a táskámba és a nagy nehéz táskájukat beledobják a arcomba ugy hogy az orrom nagyon beütöttem..és hát nagyon ciki volt sírtam. A tanár meg csak azt mondta ,hogy ne hisztizzek. Állandoan azon röhögnek mego lyanokat beszélnek hogy milyen csunya vagyok meg hogy mien ronda ovális fejem van:S Mikor sítúrán voltunk állandón rámnyitották a ajtót amikor a wcn ültem:S Meg elegem van hogy állandoan ráugranak a hátamra énmeg elesek miatttuk. meg hogy löködnekv meg minden nehéz dologgal fejbe dobálnak.
2011. máj. 5. 14:02
 1/10 anonim válasza:
Íratkozz át másik suliba.
2011. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
háth...ömm....szerintem sokan vannak így....sz*rd le őket,üsd meg őket Te is! Mutasd meg hogy nem vagy egy kretén!!!Legyen több önbizalmad!Beszélj vissza!Majd ha nagyobb leszel megváltozol,talán ők is!Csináld meg velük azt amit ők csinálnak vled!Mutasd meg hogy NEM ŐK AZ ATTYAURISTENEK!Égesd le őket vhogyan,nevesd ki őket!Am sovány vagy,vagy inkább ducibb?
2011. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Jahm és előző vagyok:változtass a külsődön!Sminkeld magad(persze ha van rá lehetőség),énekelj magadban(deazéért hangosan),néha kezdj el táncikálni menőőn,vagy híer számokat dúdolgass
2011. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

na azt semmiképp ne tedd, amit az utólsó írt. Szerintem is egy suliváltás lenne a legjobb megoldás, ha van rá lehetőség, esetleg beszéld meg az osztályfőnököddel. Próbálj valami barátot szerezni, akár fiút is, ha ketten vagytok, már erősebbek vagytok. Egyébként légy kedves, nyitott, próbáld esetleg megbeszélni velük is a dolgot, egyszerűen kérdezz rá, hogy valójában mi a bajuk veled. Gondolom, ott is van valami vezér, a gyerekek nem maguktól gonoszak. Azt a vezért kéne megpuhítani, de csak lassacskán. 14 évesen azért ennyire nem kellene óvodásan viselkedniük. Ez általános még? Ha igen, akkor gondolom nyolcadikas vagy, ezt a másfél hónapot már kibírod. Ha középsuli, akkor nagyobb a baj, mert még sok idő van hátra. Na a lényeg, olyan ne légy, mint a többiek, de kicsit erősödj meg, meg legyen önbizalmad, és jó lesz. Sírni ne lássanak, meg ne futamodj meg. Nyugi:)

21L

2011. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

21/L jokat ir!


Az elotte irot viszont ne... Ha tancikalsz csak ugy meg enekelgetsz a semmie meg dilisnek neznek.


Jo lenne vakoban megtudni h mi a bajuk veled? Akar spontan ra is kerdezhetsz, hogy megis miert nyaggatok?!


Amugy ha altalanos akkor tenyleg megszabadulsz nemsokara toluk!

Ha gimi akkor viszont hat mit is mondjak eleg dedos egy osztalytarsaid vannak... Szegenykem...:(

Probalj meg csatlakozni egy kozossegez, baratokat szerezni a suliban. Probalj ki szakkoroket, enekkart, sportot. Az ilyen kozossegek igen osszetartoan tudnak viselkedni.


Ha viszont minden kotel szakad es a tanarokkal se sikerul ezt megoldani akkor masik iskola. Ott majd tiszta lappal inditasz. De majd figyelj ra h akkor ok mar 1 eve egyutt vannak szoval kell egy kis pedal. Szakkoros trukk vagy csak siman beviszel egy kis sutit- viccesen hangzik de nagyon csipazzak. Jah es te csinaltad, meg akkor is ha anyukad segitett :)))


Es kitartas prucsok!

Egyebkent anno engem is nyaggattak most visszagondolva ugy kicsinalnam a kis rohadekokat, mondjuk az is elegtetel a pici szivemnek h ok hol vannak es en hol vagyok az eletben...- csak emiatt nincs letorolve par ismerosom facebookrol es iwiwrol h lassak csak milyen jo dolgom van xD

2011. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha azt mutatod,hogy nem zavar,amit mondanak,szóval,hogy oda sem figyelsz rájuk,egy idő után megunják.Mert ezek azt szeretik látni,ahogy az ember szenved,és ha nem ezt látják rajtad,akkor nem lesz értelme annak,amit csinálnak.

Amúgy mikor ebbe a suliba,ahova most járok,átjöttem,akkor engem is nagyon sokszor szekáltak,de ezt csináltam,amit leírtam,most meg még csak be se mernek szólni:) És hidd el,középiskolában már könnyebb lesz új barátokkal...és ha 14 vagy,akkor nem is olyan sokára lesz:)

2011. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem is bántottak egy ideig.Miután nem foglalkoztam velük befejezték és így nyolcadikra nagy részük el is fogadott.Utána még maradt egy ember aki szórakozott velem, de annak elmondtam, hogy mekkora egy gyökér elküldtem a francba, és most már nem nagyon mer beszólni egyre ritkább.:DSzerintem te is tedd ezt.Viszont ne hagyd, hogy ütögessenek. Akkor üss vissza.
2012. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Boók Hella Borbála válasza:
Ne hagyd hogy tönkre tegyék az életed!Engem is rengetegen piszkálnak.Nem szabad hagyni hogy csődbe húzzanak!Amugy vannak ilyen szemtelen nemnormális,rendetlen gyerekek!Az ilyenektől védd magad!
2012. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
velem 1 4 es társaság kötekedett nembírtam tovább feláltam aztán hátrabasztam a széket meg begrugdostam kifelé ment őket aztán most kussolnak
2012. máj. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
küldenél magadról képet? kíváncsi vagyok miért csúfolnak nem hiszem ,hogy annyira csúnya lehetsz
2012. máj. 31. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!