Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az, amit szerettek és mit...

Mi az, amit szerettek és mit nem szerettek magatokon/magatokban?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságokra gondolok. Korra és nemre is kíváncsi vagyok :) kösziii

2011. dec. 28. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

jó:jóképű vagyok, izmos

nemjó:pattanásos, és van egy kiálló szemfogam

belső jó:megértő,kedves,kitartó,őszinte ha kell

belső rossz:túl sokat adok mások véleményére -könnyen elhiszem ha vmi rosszat mondanak rólam, lelkileg túl érzékeny, érzelmileg éretlen

2011. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18f ez lemaradt
2011. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinte választ!!! :)
2011. dec. 31. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Külsőre szeretem magamon, hogy viszonylag szép alakom van, vékony vagyok, fogszabályzásnak köszönhetően a szabályos fogsoromat..:)

Külsőre kifejezetten utálom a bőrömet(rendesen kiütött rajtam a pubertás kor, minden próbálkozásom ellenére is ilyen), meg azt, hogy az átlagnál nagyobb ormánnyal rendelkezem..

Belsőre az a legnagyobb problémám, hogy makacs vagyok, és alkalmasint gondot okoz, hogy mások boldogságát a magamé elé helyezem, ezáltal magamat nagyobb és nagyobb szarba keverve. Nem szeretem, hogy képtelen vagyok úgy könnyedebben megbízni az emberekben, azt hogy nemigen tudok szeretni senkit úgy igazán, mert előre félek a csalódástól.

Amit szeretek magamban az, hogy kötelességtudó vagyok, őszinte, megértő, és segítőkész...

Biztosan még tudnék írni, de hirtelenjében ennyi.

15 éves lány voltam.

2012. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!! :)

Akkor én is leírom:

a külsőmben azt szeretem, hogy akármit eszem nem hízok egy dekát sem. A szemem elég különleges, hiszen a barna, a kék és a zöld szín is megtalálható benn :)

Amit nem szeretek a külsőmben: a kicsi melleim

Jó belső tulajdonságom, hogy bárkit megnevettetek és mindig mosolygok. Viszont ha arról van szó, nagyon komolyan tudok beszélgetni az emberekkel.

Rossz belső tulajdonságom, hogy sokat tépelődök dolgokon. Néha hirtelen felhúzom magam apróságokon. És nehezen fogadom el az új dolgokat.

Még tudnám sorolni, de most ezek jutottak eszembe :)

17/L

2012. febr. 1. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:

.bolha. ----->!ELEFÁNT!r

sokszor vagyok szomorú de nem tudom miért :(r

jól tudok nevettetni. j

bárkit megvigasztalok j

22F

2012. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!