Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Viszonzatlan szerelmet hogyan...

Viszonzatlan szerelmet hogyan szoktátok feldolgozni magatokban?

Figyelt kérdés
vagy mit csináltok hogy jobb legyen?
2011. aug. 2. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem egy darabig, addig, amíg jólesik. Miután ráébredek, hogy ebből nem lesz semmi, vagy miután megkapom a nemleges választ, egy idő után elmúlik.


Neked is azt tudom tanácsolni, hogy szeresd magadban, amíg jólesik - ezt senki sem tilthatja meg neked! (Csak ne mutasd ezt felé.) Aztán egy idő után elhomályosul az egész, és már nem is foglalkozol vele. Néha majd eszedbe jut, de ennyi. Elmúlik.

2011. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kiemc eggyet értek

nekem 2 évembe telt hajrà

2011. aug. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tihanyi:

Nekem az egyik 3 hónap után magától múlt el.

A másik keményen tartotta magát, a "nem kérek belőled" nyilatkozata után is még 8 hónapig írtam róla a tudta nélkül blogot, aztán végül teljesen kiborult, és akkor leálltam.


Szép dolog a szerelem!!

2011. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xyzkds ***** válasza:

na, reménytelen szerelmesek klubja :)

tagként azt mondom, h ne mondd meg cs ha ha már megmondtad, de akkor is tégy úgy mintha mi sem történt vna, hívd el étterembe v sétálni és akk hátha lehet még belőle vmi

2011. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!