Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nem merem elmondan...

Mit tegyek? Nem merem elmondani a legjobb barátnőmnek, hogy mi a bajom, pedig már a második estémet sírom végig.

Figyelt kérdés
Nem arról van szó,hogy nem bízom benne,csak neki nincs soha semmi baja,legalábbis nem mondja,én meg eddig mindig mondtam neki ha volt valami,és félek hogy ezért egyszer 'meg fog utálni'.Amúgy eddig mindig meghallgatott,mellettem állt.Kérlek csak normális válaszokat!
2011. dec. 28. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
és mégis mi a gond ,konkrétan?
2011. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nyugodtan mondd el neki, baj ha elfojtod. Nem hiszem, hogy megutálna ezért, legfeljebb csak azt aki a bánatodat okozta. Erre vannak a legjobb barátnők:)
2011. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!