Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha féltékeny...

Mit tegyek, ha féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje (kb. fél éve) úgy érzem, kezdenek összecsapni a hullámok a fejem fölött. Nálunk nem az a gond, mint más barátnőknél, hogy az egyik sokkal szebb, hanem hogy ő egyszerűen okosabb, vékonyabb, nyitottabb, jobban tud kapcsolatot teremteni. Egyszerűen nem értem magamat, hiszen régebben én is ilyen voltam (úgy értem, nyitott) de mostanra teljesen megváltoztam. Hiába is próbálok beszélgetni, úgy érzem, béna vagyok, senki nem kíváncsi rám, és hogy egy műveletlen balf.sz vagyok mellette. Akármennyit készülődök, nem látom magam olyan szépnek, mint ő (de aggyal felfogom, h nem szebb...vagy ha igen, nem sokkal...de amikor már ketten vagyunk valahol, egyből változik a gondolkodásmódom). Nem tudom, mit tehetnék, tudom, hogy más lánnyal nem tudnék ilyen jó barátnősséget kialakítani, kiskorom óta vele beszélek meg egy csomó mindent, de ő is tudja, hogy sok mindenre irigy vagyok az életéből, mert bevallottam neki (pl. a pasija jobban szereti,mint engem a sajátom, jobb a stílusa, az, ahogy beszél, tökre jó az agya tanuláshoz). De bakker...tudom, hogy hülye vagyok, mivel én tényleg nem szeretném, h eltávolodjunk emiatt, de nem tudom magamat legyőzni, hogy ne irigykedjek rá.
2011. dec. 29. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ilyenekre irigykedsz hogy az ő pasija jobban szereti őt mint téged a te pasid.Pf...

Kis csaj ezek még nem problémák!!!Itt veled van a baj ,rossz az életszemléleted,nem értem miért nem elégszel meg azzal amid van?

Tudod felesleges azon agyalnod hogy a barátnődnek mennyivel jobb,mert egyrészt ez szerencse és akarat kell hozzá,másrészt a sültgalamb sose repül a szádba magától(ha csak nincs szerencséd).És az életben lesznek sokkal nagyobb problémáid is mint hogy azzal foglalkozz hogy másoknak mennyivel könnyebb vagy jobb.Te magad éled az életed és nem más!Mindenkinek meg van a maga problémája,csak ezt sose hangoztatja mindenki.

Szóval a lényeg hogy egy picit tegyél azért hogy jobbnak érezd magad,járj el sportolni,többet bulizni,és próbáld meg saját magadat jól érezni,és ne másokkal foglalkozz!

Ja amúgy nem tehetsz róla hogy irigy vagy mert nőből vagy és ez sajnos nőkkel született tehetség amit a munkahelyükön szoktak is gyakorolni!!! :)

2011. dec. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!