Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért hiszem azt, hogy csúnya...

Miért hiszem azt, hogy csúnya vagyok? Tényleg rondák a szemüveges emberek?

Figyelt kérdés
16/L
2011. dec. 30. 01:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél, mutass egy képet magadról.


Miért lennél amúgy csúnya? Nekem pont, hogy tetszenek a szemüveges lányok :)


18/F

2011. dec. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szemüvegtől nem leszel sem csúnyább, sem szebb.


Kivéve, ha indokolatlanul hordanak napszemüveget az emberek, az nekem nagyon nem jön be...

2011. dec. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát szerintem sem baj, ha valaki szemüveges. De az lehet, hogy nem áll jól, akkor keress másikat. küldj képet, oksi? :)
2011. dec. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Hogy nem szépíti őket, az biztos.

Ha csúnya lányt kell eljátszani egy szerepben, alap a szemüveg.

2011. dec. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a szemüveg öltöztet, valaki kifejezetten hülyén néz ki szemüveg nélkül. Nem tudom lehet hogy csak megszokásból, de akkor is jobb a szemüveg.

De egy kép mindent eldönthet. Amúgy ha nagyon rondának találod magad és szüleid is engedik beruházhatsz egy konktaktlecsére. De egy divatos vastag, retro keretre is a szemüvegedhez.

18/L voltam

2011. dec. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszenek a szemüveges lányok.

Egy jól eltalált szemüveg keret sokat tud emelni az összképen és a megitélésen.


Jómagam irtózom a retro szemüveg keretektől...

2011. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 /Anita_'94/ ***** válasza:

Dehogy rondák! Az én szemem, hál' Istennek, tökéletes, de még nekem is van egy szemüvegem és szerintem jól áll. Egészen más lesz tőle az arcom és a pasiknak is szokott tetszeni :)

A barátom is odáig van, amikor felveszem :))

2011. dec. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeretem a szemüveges lányokat,szóval nem rondák a szemüveges emberek.Jó mondjuk láttam már lányt aki rosszul választotta meg a szemüvegét próbálni kell ízlésesen választani a szemüveget.Én is rengeteg boltot néztem át egy tökéletes szemüvegért és direkt vittem magammal egy nőt is akivel ellenőriztettem hogy jól áll e nekem :)

16 éves vagy ,majd még leszel csinosabb is!

2011. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dehogy rondák! :D

Nekem is van szemüvegem, de még senki se mondta, hogy ronda vagyok. Nagyon nem ettől függ, ki csúnya, ki nem.

Van kontaktlencsém is, de valahogy jobban szeretem a szemüveget. Lehet, hogy csak hozzászoktam 14 év alatt...

18/L

2011. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Alapvetően vannak emberek akiknek jól áll a szemüveg, és akiknek nem, de egy szemüvegtől senki nem lesz ronda. Ha rondának látod magad akkor önbizalomhiányban szenvedsz.
2011. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!