Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg vannak ilyen beteg...

Tényleg vannak ilyen beteg emberek ebben a világban?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 31. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak...
2011. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért ez már durva.. Egy ideig azt hittem,hogy az ilyen texasi láncfűrészes filmféleségek csak mesék és,hogy a valóságban ilyen nem történik. Sajnos tévedtem..
2011. dec. 31. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:
hát akkor eddig mesevilágban éltél, ideje volt felébredni. igen, vannak ilyen emberek. szörnyű amit tett, de azért abba is érdemes belegondolni, hogy vajon miért tette? nem csak azt kell nézni hogy mit, hanem azt is (főleg azt), hogy miért. biztos volt annak is háttere hogy bekattant, akármilyen nehéz is ezt belátni (persze, könnyű mondani így hogy nem vagyok áldozat, de akkor is..)
2012. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!