Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nektek sikerülne átvészelni...

Nektek sikerülne átvészelni egészséges lelkülettel ezt?

Figyelt kérdés

nyár óta gond van az egészségemmel ,már kb 20szor adtam pisimintát , egyszer ilyen egyszer olyan eredménnyel


nyáron az arcommal nem is volt gond mert a nap szárította, de most vmi iszonyat csúnya pofám lett a 3-4 pattanás/cm2 -vel(alapjáraton jóképűnek tartom magam)


az önbizalmam valahol a béka segglikának a kiszart végterméke legalsó bugyra alatt van..


a héten még jó volt mert nem kellett suliba menni ,voltam dokinál,sajna még csak vizelet ,meg ondó(jah az xd) vizsgálat volt..és még egy hét mire megjön az eredmény, az sem biztos hogy kimutat vmi, az ultrahang,röntgen persze semmit sem mutatott


annyira utálok így emberek közé menni

kb szeptember,október még egész jó volt ,de azóta napi 1 vagy 2 pattanás simán lesz rajtam és az a baj hogy nem múlik el egy hét múlva hanem bemegy mélyen a bőröm alá és szép pirosan vicsorog

az embereknek meg az jön le hogy ki ez az ápolatlan fazon:\


ilyenkor rühellek élni, áááááááá, de utálok társaságba lenni...


jah és vmikor a jövőhónapba vár rám a fogszabolcs ,legalább addigra jöjjek rendbe, nagyon f.sza lenne ha legalább az arcom szép lenne ha már fogszabis vagyok


mit csináljak? mit javasoltok , ti hogy élnétek meg az ilyet?

18f


2011. dec. 8. 23:26
 1/6 anonim válasza:
Nyugi, biztosan me tudják állapitani, hogy mi okozza a pattanásokat. [link]
2011. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:) De aranyos kérdés volt ez. Én már túl vagyok ezen a korszakomon, hasonló érzéseim voltak nekem is.. és képzeld hozzá, hogy ráadásul lány vagyok... Tele voltam pattanással, utáltam emberek közé menni. Aztán szép lassan eltűntek, ahogy elkezdődött az érettségi után a nagybetűs élet :) Kitartás!
2011. dec. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én hormonbeteg voltam/vagyok.


mondjuk nekem 'csak' 2-6 nagyobb pattim volt, de hozzá úgy hámlott a fejem, mint aki kb. vedlik... az orromnál állandóan felszakadt a bőr, sőt az orcámon is... nagyon csúnya volt. sima bőrradírral annyit értem el, hogy nagyította a részt ahol fel van szakadva a bőr...


aztán elmentem egy arctisztításra - nem sokat, de azért valamit használ.

viszont ami csodákat művelt: ilcsi AHA savas archámlasztás...


am passz... bőrdokinál voltál már? egy barátnőmnek volt olyan arca mint amilyennek te leírod a tied és az övét patentul rendberakták vmi kemény krémmel...


lényeg, ne keseredj el és ne add fel. lesz megoldás!

2011. dec. 9. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, nagyon sokat vagyok szomorú, úgy alapból azért is mert elég hülyén áll a szemfogam ,mosolyogni nem is merek ,csak úgy ha szám elég teszem a kezem:\


és ez a pattanás már tényleg betett nagyon..

voltam bőrgyógyásznál az meg fölírt vmi nagyon durva szert ..egy rakat ijesztő mellékhatás volt mellé írva, mondom ebből nem kérek, mert lehet még jobban rongálná az egészségemet:\

ezért maradtam a kivizsgálásnál..de ez így olyan szar hogy tudom hogy jó esetbe tavasszal nézhetek ki normális fejjel..


vágyom már arra az érettségi utáni NAGYBETŰS ÉLETRE :D:D

2011. dec. 9. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem most már fognak találni választ a problémádra a dokik,de ha gondolod elmehetsz még egy sarlatánhoz is,meg egy allergiatesztre hátha ebben van a baki.

megértelek mert Én is valami arcdologgal szenvedtem és még jóképű is vagyok :)

Amíg nem tudsz mit csinálni,hordj baseball sapkát meg kapucnit :) jobb ötletem nincs,max még lehet hogy valami kajára tejre vagy valamire érzékeny lehetsz amitől ez van,vagy csak kamaszodsz és erre az ondóadás után választ is kapnak,szerintem lehet hormonkezelés lesz a vége vagy a fene tudja.Sok gyógyulást!

Üdv!

2011. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egész fejem tele van pattanásokkal. Még a vállam és a hátamon is van 2-3. Simán túlélném. Sőt: Nagy ívben lesz*rnám.

:D

13/F

2011. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!