Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék népszerű...

Hogyan lehetnék népszerű Autista nőként?

Figyelt kérdés

Egyetlen egy gondom van az hogy egyre nehezebben tudom elviselni kevesebb szeretett kapok a környezetemben mint korábban. A munkahelyemen gyakran nem kapok munkát nincs kivel beszélhetnem a jövőmről és az elképzelésemről. Amit nehezebben viselek el anyagilag nehezen tudok fejlődni, viszont egyre jobban úgy érzem nekem jobb lenne kipróbálnom zenés videó klipben lévő szerepet vagy színészi szerepet. Forgatókönyv írást. Filmkészítést számítógéppel.



Attól hogy nem nagyon tudom kifejezni magamat kommunikáció terén elmondani amit szeretnék, nem jelenti azt hogy alacsony intelligenciával születtem pedig voltak tanulási nehézségeim. Viszont az alapfokú számítógépes szakképzőben a legkitűnőbb tanuló voltam a volt évfolyam társaim között, volt olyan esettem elfejtettem megtanulni az anyagot óra kezdete előtt jutott eszembe gyorsan egyszer átolvastam az anyagot. És nem puskáztam tilos volt puskázni írásbeli dolgozaton ennek ellenére 4-5 jegyem lett legtöbbször. Míg az évfolyamtársaimnak 1-3 lett a jegyük legtöbbször.



Nagyon szeretném kamatoztatni a munkavilágában is a kiváló képességemet.


2012. jan. 1. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Enikő te vagy az?
2012. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normális választ várok nem pedig ostoba kérdést.
2012. jan. 2. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Elnézést, nem szórakozni akartam, csak ismerek valakit, aki hasonló problémákkal küzd, mint te, és azt hittem, hogy ő írta ki a kérdést.

Hogy normális választ is adjak, szerintem a mai világban, lehetetlenség érvényesülni. Tudom, hiszen én is megváltozott munkaképességű vagyok.

Úgy tűnik, az "egészséges" emberek, egyre kevésbé fogadják be a társadalomba, a fogyatékkal élőket, és ugyanígy ki vannak rekesztve az idősek is.

2012. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bevallom egyre kevésbé kedvelem az olyan embereket akik nem kedvelik a gyermekeket, kamaszokat és fiatal felnőtteket. És ezt már 3 éves koromtól kezdve tudom érzékelni.


Speciális Szakiskolán belül ahol több mint 4 évig jártam soha nem kedveltem meg az ottani volt Osztályfőnökömet, mivel egyenesen nem kedvelte bizonyos tanítványait. Legjobban a csendes normálisan viselkedő nem jobb értelmi képességű de nem középsúlyosan értelmileg korlátozót lány tanítványait.

Azon kívül esti iskolán belül az Irodai Asszisztens szakképző iskolán lévő 2 fő oktató tízszer rosszabb volt a volt osztályfőnökömnél.


Legnormálisabb Osztályfőnökeim: alsó tagozatban és a felső tagozatban volt. És a nappali tagozatos Szakképző iskola 2 éves képzése alatti Osztály főnököm.


Soha többé nem megyek esti iskolába ahol nem enyhe fokban értelmileg korlátozott, nem autista, nem Asperger szindrómával együtt élő felnőtteket oktatnak.


Fővárosi vidámparkjába nem megyek el ha lesz pénzem rá a belépő karszalagra, hogy magammal vigyem a cuccaimat is ottani ruhatárosnak nem tetszett a képem....

2012. jan. 3. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!