Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Járnátok ilyen lánnyal? Vagy...

Járnátok ilyen lánnyal? Vagy ez már nagyon gáz? :/

Figyelt kérdés

kinézetre tökátlagos vagyok,de inkább nem is az,hanem a belsőm a lényeg.

a jó tulajdonságaim,hogy vicces vagyok,szeretek másokat röhögtetni,általában kedves vagyok,vidám,nem vagyok r!banc,ami szerintem elég nagy szó,ha úgy vesszük,a legtöbb velem egyidős lány micsoda

és ha kell nekem valami,mindenáron megszerzem,kitartó vagyok.


viszont a rossz tulajdonságaim: önző,akaratos,sértődékeny,nem bírom elviselni,ha nem én vagyok a középpontban,vagy ha nem figyelnek rám,amikor beszélek,haragtartó,néha elég erőszakos és agresszív is,de tényleg nem mindig,csak akkor ha felidegesítenek...viszont azzal nagyon hamar fel lehet idegesíteni,ha pl bamba emberek vesznek körül,ha valakinek a szájába kell rágni valamit,és még úgy sem érti,és mindig mindenkinek meg akarok felelni,ha valami nem úgy sikerül,ahogy elterveztem,már rögtön magam alatt leszek

ha ez nem elég,pluszba még a sors megáldott egy jó nagy adag önbizalomhiánnyal is...


szerintetek van olyan,aki képes így elviselni,ahogy vagyok? vagy mér reménytelen eset? és olyat nem kérek,hogy változzak meg,mert mindig is ilyen voltam,ilyen a személyiségem,ezen már nem tudok változtatni.


így már nem lehet barátom?


13l


2012. jan. 1. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki nem így szeret téged ahogy vagy, azzal ne járj. Hidd el a szemelem nem ilyesmiken múlik. Annyit mindenesetre mondhatok, hogy ember legyen a talpán akivel egyszer összeköltözöl :) De hidd el, lesz ilyen.
2012. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát,köszi :D

bár igen,az tény,hogy mellém egy nagyonnagyon nyugodt ember kellene :'D

2012. jan. 1. 16:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy 13 éves kamasz lány még elég kiszámíthatatlan, mint bármelyik tini. Még fejlődésben vagy, akár az egyéniséged is. Fogsz még elég sokat változni az évek során.
2012. jan. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor remélem nem leszek ennyire sértődős :D
2012. jan. 1. 16:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sértődő típus vagyok és én is betudok rágni ha nem figyelnek mikor beszélek. Már azon is sértődök ha ez egyik bnőm sugdolózik a másikkal de engem nem avatnak be a kis "titakik"ba. Ja megha felidegesedek akkor valami rohadt agresszív is tudok lenni =/ Szal nem vagy ezzel egyedül :)
2012. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja azt kihagytam h 13/L
2012. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

akkor tökre hasonlítunk :D


jah,azt én is utálom,amikor a barátnőim sugdolóznak...amúgysem illik társaságban sugdolózni...:D

2012. jan. 1. 18:52
 8/10 anonim válasza:
Ugyanilyen vagyok, mint te. :) ÉS VAN BARÁTOM! 15 évesen volt ELŐSZÖR, ami szerintem nem ciki, hanem inkább jó dolog! Most 17 vagyok, és még MINDIG VELE VAGYOK, és bár, elég nehéz velem, ezt ő is megmondta, ezekkel a tulajdonságaimmal,de mindig velem marad. :) Don't worry! :)
2012. jan. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
önbizalomhiányos vagy de a középpontban szeretsz lenni?? hát ez elég furcsa párosítás. de attól még lehet barátod, ha nem vagy olyan ronda és dagadt mint pl én, mert senkit nem érdekel a belső amíg úgy nézel ki mint egy modell és nagyok a cs*cseid.
2012. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
10:23 :) Be happy:P akkor most megnyugodtam :)
2012. jan. 2. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!