Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lefogytam mégsem hozott...

Lefogytam mégsem hozott megváltást! Öngyűlölő vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 év alatt sikeresen leadtam 50 kilót. 130 kilogrammról 80-ra fogytam, diétával és edzéssel. (20/F, 188 cm) Bőröm nem húzódott vissza kellőképpen és valahogy még mindig 130 kilósnak érzem magam. Ha meztelenül állok a tükör elé, nem vagyok megelégedve a testemmel, annak ellenére hogy tartom az edzést és van már pár halvány kocka.


Úgy látom magamat továbbra is mintha egy elhízott disznó lennék, és a diétát minduntalan folytatni akarom. Legkisebb evés után bűntudatom van most is. Konkrét cél érdekében fogtam hozzá a változtatáshoz, mégpedig hogy barátnőt találjak mert 130 kilóval nem sok esélyem volt. Tény hogy most már több visszajelzést kapok, de így is úgy érzem hogy teljesen tökéletlen vagyok. Amellett hogy azt látom, a nálam most 25 kilóval könnyebb haverom könnyebben talál magának barátnőt mint én, és csak ennek tudom tulajdonítani sikerét.


Kezdek kétségbe esni már most is 2 kilóval könnyebb lettem, tehát már 78 kg vagyok és folyton úgy érzem hogy még fogynom kell. Nagyon bizonytalan vagyok, bosszankodok esténként fürdéskor, nem látom önmagamat, nem tudom hogy jó vagyok-e vagy gusztustalan. Kezdek bekattanni...


2012. jan. 4. 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Úristen, te a végén anorexiás leszel.

[link]

Vagy pszichológus sürgősen.

2012. jan. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne diétázz tovább, inkább menj el egy edzőterembe és szedj fel pár kiló izmot:)
2012. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az 55 kilós haverod az, aki valószínűleg satnya és a korához/magasságához képest túl sovány, valószínűleg még a kamaszkorából maradhatott meg az "egyszálbelűsége", de hidd el, az ilyen pasikból bajszos-pocakos hentes/pékpácsik lesznek :-D te meg megtanultad kezelni a tested, a súlyod, és edzel. Így kell leélni egy életet, te most már soha többé nem fogsz elhízni!
2012. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
természetesen nem pékpácsik, hanem *pékbácsik :D
2012. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Először is: minden elismerésem, NAGYON, NAGYON ÜGYES VAGY, GRATULÁLOK!

Ezt nem sokan tudnák utánad csinálni!

Légy szíves, ennek legyél tudatában! Aztán azt is tudatosítsd, hogy már nem ugyanaz vagy fizikailag, hanem egy sokkal előnyösebb külsejű, fizikumú személy.


Biztos vagyok benne, hogy már túlfogytad megad. A 88-90 kg jobb lenne, nem? Nem mindenkinek tetszik a sovány termet. Nem lenne szerencsés duciból anorexiássá avanzsálnod.


Ez az edzés-dolog nagyon jó, folytasd feltétlenül!


A sovány barátod nem a pehelysúlya miatt kapós, hanem azért, mert tudatilag másképpen áll hozzá a kérdéshez, mint te. Úgy is mondhatnám, hogy jó programok futnak az elméjében.

2012. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!