Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szakitás miatt drasztikusan...

Szakitás miatt drasztikusan lefogytam, mit tehetek?

Figyelt kérdés

6 hónapja 180cm és 80 kg voltam 22 évesen és ez úgymond tökéletes (180/80) "normálisan néztem ki" nem látszódtak a kockák de kemény volt a hasam és egyáltalán a "kövér" kifejezéshez semmi közöm nemvolt.


és egy nagyon hosszú kapcsolatnak vége lett és én azóta is szenvedek mert nagyon szerettem és még mindig nagyon szeretem nagyon megtört engem és bizonyitani szerettem volna magamnak hogy naponta irdatlan mennyiségü edzést csinálok + minden nap más más küzdősport ra járok 6 hónapja azért mert nagyon meg lettem alázva és nagyon tönkretett ez a szakitás.


jelenleg 180 cm körül vagyok és 65 kg szin tiszta izom 8 kocka a hasamon + mellizom, eszméletlen kondició de sajnos 65 kg



mit tudok tenni hogy vissza tudjak menni újra 80kg körül re?


1 dolog ami biztos hogy volt párom mellet feltudtam hizni de nagyon vékony mindenki a családba szóval 4 év kellet amire a 80 at eltudtam érni.


Mivel iszonyatos kalóriát égetek naponta az iszonyatosan vékony genetikám mellé ezért nemtudom hogy mi a helyes és jó megoldás.


inkább lennék újra olyan mint szakitás elött átlagos testalakkal DE boldogan mint hogy igy egyedül 6 hónap után siratva még mindig a volt kapcsolatomat és szomorúan.. 23/f


2011. dec. 1. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Álj le az edzésről.

Reggelente 20 felóülés, 20 hasprés és 30 fekvőtámasz, oszt'ágyő.

2011. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
esetleg küldenél egy képet a szakítás elötti és utáni kinézetedről?
2011. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jaj nagyon vigyázz. Egyszer összevesztem a párommal, bánatomban 14 kg-t fogytam két hét alatt. Majd kibékültünk, elkezdtem normálisan enni, és felhíztam 40 kg-t két hónap alatt. És azóta sem megy le.
2011. dec. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Hát a baj az hogy leállni nemfogok tudni mert nem az eredménnyel van bajom hanem azzal hogy visszaszedjem és a genetikám iszonyatosan nemjó (vagy túl jó?) nemtudom de nemtudok hizni 4 év kb semmi edzés eredménye volt hogy 81-2kg ra feltudtam magam tornászni szóval attól nemfélek hogy elfogok hizni mert esély sincs rá amúgy sem de ennyi edzés mellet meg ...


lehet hogy ilyenkor lehet azt csinálni hogy valamilyen tömegnövelőt (tablettát) napozim hatású-t csak én nem arrahasználnám hogy izmosabbnak látszódjak hanem arra hogy jobban bennemmaradjon az étel mert igyse eszek keveset csak nem rendszeresen. Ez viszont gondolom baj lehet

2011. dec. 4. 01:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Miért kéne neked tabletta?

Egyáltalán mi ez a felelőtlen elvárás itt a részedről, Tasó?

Megérdemli az exed, hogy önmagadat büntesd azzal, hogy mindenféle fölösleges cuccal traktáld magad?



Figyelj! Én elhiszem, hogy bánatos vagy, de hidd el, nem ez a megoldás, ha te most ész nélkül minden xart kipróbálsz, bekapkodsz, össze-vissza szedsz. Az a fiú, aki voltál, már a múlt.

Fogadd el, hogy az a kinézeted nem jön vissza már, ahogy az exbnődet sem fogod visszakapni. Itt egyetlen helyes és jó megoldás van: LÉPJ TOVÁBB! ÖNMAGADON!


Minek akarsz bizonyítani? Kinek és miért?

Nagyon meg lettél alázva... MIBEN?

KINEK AKARSZ MEGFELELNI? NEKI? VAGY MAGADNAK?



Nézd, én is túlestem már pár hatalmas csalódáson, és nekem is voltak a tönkretett/tönkrement kapcsolataim miatt sírógörcsös, álmatlan éjszakáim (igaz, nem mostanában már), de nekem eszembe sem jutott ilyen hülyeség. Helyes dolog, ha beletemetkezel ilyenkor vmibe, próbálsz új irányba nézni, elindulni, menni, új tartalommal feltöltődni útközben, de így ez nem fog menni.


Neked nem a súlyoddal van a baj, hanem a lelkeddel és a pszichéddel, ebben 100%-ig biztos vagyok. És ahelyett, hogy a múltadat siratnád, inkább meg kéne tanulnod használni az "álompasi" kinézetedet, és nem visszafelé, hanem előrefelé nézni! :-o



*****

_ Mi miatt lett vége? Ki miatt? Mi történt?

_ Miért siratod annyira? Mit és mennyit jelentett számodra a múlt? És most?

_ Kértél már segítséget vkitől? (Szülők, barátok, pszichológus,...stb) Vagy netán szégyelled? S:-s

_ Nincsenek barátaid? Senki olyan, akivel ilyesmiről beszélget7nél, és aki segítene neked feldolgozni ezt a hatalmas traumát?


Üdv: EE

2011. dec. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
edzést ved minimálisra, ne figyelj annyira az étrendedre és amx 1 (kdvenc) küzdősportra járj.
2011. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!