Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám valahogy az...

Hogyan tudnám valahogy az akaraterőm fejleszteni, hogy szakíthassak egy olyan emberrel, aki az utóbbi időben csak fájdalmat okoz nekem?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal, de az utóbbi fél évben rengeteget szenvedtem miatta. Az első másfél évben kedves volt, figyelmes, mindennap elmondta és kimutatta, hogy hálás amiért vagyok neki, stb.. Az utóbbi fél évben azonban 2 hetente hangulatingadozásai vannak, amikor vagy eltol magától és totál érdektelennek tűnik, máskor olyan mint régen, megint máskor pedig teljesen leszar.. Legutoljára attól telt be a pohár, hogy megbeszéltük telefonon délelőtt, hogy este elmegyünk vacsorázni.. ezután este 8ig nem jelentkezett... én írtam neki egy sms-t, melyben "megköszöntem, hogy elmentünk" de nem is vett komolyan.. a haverjától tudom, hogy közbejött valami, de akkor sem értem miért nem tud legalább rám dobni egy sms-t,elfogadtam volna..

Kidobni nem tudom, mert nagyon nagyon szeretem, bármire képes lennék érte, de ugyanakkor megőrjít ez..


2012. jan. 6. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gyanakodtál még arra, hogy megcsal? Kimaradás....nem jelentkezik "elfelejti", lesz*r téged, érdektelen..stb. Az biztos hogy megunt, vagy nem szeret vagy van valakije...

Neked mi a megérzésed?

2012. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább az önbizalmadat fejleszd, azért ilyen veled a pasi, mert érzi, hogy VELED lehet ilyen... egy karakán, "tökös" kis nő lennél, majd nem szórakozna többé, az biztos!
2012. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

már sokszor mondtam neki, hogy ha nem szeret, már megunta az egészet, akkor mondja meg, és legyen korrekt..

de ilyenkor mindig elkezdi bizonygatni hogy szeret, stb..

viszont tudom, ha szeretne nem lenne ilyen.

én próbálok vele nagyon kedves és megértő lenni, már ha rágondolok, hogy elveszítem is rosszul érzem magam..

2012. jan. 6. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy már nem szeret. Az sem biztos, hogy egyáltalán önszántából ilyen.


Lehetséges, hogy saját magával vannak problémái. Figyeld meg jobban mielőtt véleményt alkotsz. Lehetséges, hogy depresszió tünetei vannak már vagy más pszichés zavar. Ha az állapot már viszonylag komolyabb akkor az egyén már nemhogy saját magára, de másokra sem tud kellőképpen figyelni, nemhogy törődni vele, ugyanis amikor betegek vagyunk akkor nem igazán tudunk foglalkozni semmivel sem igazán, tudunk- e ?

2012. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!