Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amennyiben választani tudnál,...

Amennyiben választani tudnál, kiírtanád magadból az érzelmeidet vagy sem?

Figyelt kérdés

Maradnál: A) teljesen érzelmek nélkül, B) negatív érzelmek nélkül [ düh, aggodalom, bűntudat,stb. ], de pozitív érzelmekkel [ szeretet, öröm, hála, stb. ] ; avagy C) minden érzelmet, pozitívat+ negatívat, egyaránt megtartanál ?


Opcionálisan magyarázatot is írhatsz a választás után


2012. jan. 7. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

B.

Szerintem többen a B-t fogják. Mi lehet annál jobb, ha mindig boldog vagy, tudsz örülni a dolgoknak, és +ha szerelmes vagy.

2012. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én egy kicsit az A felé hajlok, de csak mert nem tudom magamat úgy elképzelni hogy szeretem az embereket és vidám vagyok, stb. szóval A.
2012. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát persze, hogy B

milyen kérdés ez, vannak jó napjaim ,de az idióta osztálytársaim néha lelomboznak ,ekkor jönnek a rossz gondolatok

18f

2012. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!