Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg eshet, hogy aszexuális...

Meg eshet, hogy aszexuális vagyok 14 éves létemre? (lány)

Figyelt kérdés
aszexuális, szex, szerelem, párkapcsolatok
2012. jan. 7. 21:16
 1/9 A kérdező kommentje:
xD amit a kifejtéshez írtam, azt nem ide akartam :D elnézést ^^
2012. jan. 7. 21:17
 2/9 anonim ***** válasza:
hányszor kérdezed, hányszor kérdezed ugyanezt, ugyanezt?
2012. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esély van rá, de valószínűbb, hogy csak később érő típus vagy, és még nem vonzanak az ilyen dolgok. Amúgy ezzel semmi gond nincs, teljesen normális dolog.
2012. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké... csak nem tudom..nem hinném, hogy későn érő vagyok, mert ezelőtt már kb fél éve az volt, hogy ,, hú de szerelmes vagyok, OMG kell ez a srác, csókolózni akarok, vele lenni örökre" aztán nagyot koppantam, és már meguntam az egészet, és hagyom a francba az egészet... akibe eddig szerelmes voltam (nem az akivel jártam), ha meglátom nagyon passzívan reagálok (mind külsőleg, mind belsőleg), képtelen vok megérteni, hogy miért olyan vonzó egy jól kigyúrt férfitest, nem vagyok szerelmes se sztárokba, se srácokba, senkibe. :/ ami azt illeti sokkal jobb így ^^ köszönöm a választ :3
2012. jan. 7. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
hát de ha már egyszer tetszett valaki, akkor nem is lehetsz aszexuális. valószínűleg egyszerűen nem jön be egy kigyúrt pasi, vagy azok a apsik, akikre általában bukni szoktak a nők. nincs ezzel baj.
2012. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
x3 de az nem eshet meg, hogy egyszer csak úgy hirtelen vkiből aszexuális lesz? úgy kell ahhoz születni?? :O
2012. jan. 7. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
inkább egy szexuális bornóbű vagy
2012. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem nagyon esik meg ilyesmi. biztos nem vagy az, nyugi:) plusz lehet olyan korszakod is, hogy egyszerűen nem mozgat meg egy srác sem:)
2012. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Gondolom most azért nem érdekelnek, mert csalódtál, ezt egy idő míg feldolgozod...nekem is volt olyan, hogy elegem lett, meguntam a sok gondot a fiúkkal, és 1-2 évig nem is érdekeltek, jól voltam :)) aztán megint belezúgtam...ugyanabba :/
2012. márc. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!