Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Huszonéves lány létemre,...

Huszonéves lány létemre, képtelen vagyok társaságban normálisan viselkedni. Miért van ez? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Természetesen nem a legjobb barátaimról van szó, hanem ha olyan emberek közé keveredem, akiket nem, vagy kevésbé ismerek. És ilyen a párom munkájából adódóan gyakran van. Feszengem, nem tudom elengedni magam, nem is érzem jól magam. Szeretnék érdekes társalgó lenni, de az sem megy. Mit tehetnék?
2012. jan. 6. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenki társasági ember, én se. Akikkel beszélgetek, azokkal mély és bizalmas témákról beszélünk. A fecsegés meg nem érdekel. Neked se kéne ezen problémázni. Ha kellesz a párodnak, így járt. Pont.
2012. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül rossz ám, ha valaki nem társasági ember. Akár még vonzó is lehet, ha a nő elvonul, csendben van, mert olyankor az járhat mások fejében: vajon ő milyen? Vajon mit csinál épp? Mire gondol?
2013. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, annyira feszengeg, hogy izzadok meg szédülök....olyan kellemetlenül érzem magam, hogy ilyenkor folyton rámjön a sírás, kiszaladnék a világból, még akkor is, ha meg sem kell szólalni. Mert ilyenkor persze azt végképp nem tudok :(
2013. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!