Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elegem van a tanulásból, de...

Elegem van a tanulásból, de ha nem tanulok értéktelennek érzem magam?

Figyelt kérdés
maximalista vagyok, de annyit várnak el hogy lehetetlen a maximumot teljesíteni, még akkor is ha csak a fontos tantárgyakat tanulom..
2012. jan. 8. 19:53
 1/8 anonim válasza:
hány éves vagy? Mennyit tanulsz egy nap? Mennyit követelnek, hogy nem lehet teljesíteni??? Attól, hogy nem tanulsz, nem leszel értéktelen, csak hülye. ;) Ma már a kukásoknak is érettségivel kell rendelkezniük :)
2012. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanulni mindenből lehet. Egy bölcs azt mondta: "Minden felmerülő jelenség a tanítómesterem." És szerintem egy napot nem járt állami sikolába.
2012. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kukás azért nem igen leszek, arról van szó hogyha az ötösnek az alsó határát súrolom már azt nem bírom elviselni, és sokszor 5ig suliba vagyok és még utánna kell itthon tanulni, amire minimum 3 órát rá kell szánni, ha nincs témazáró.
2012. jan. 8. 21:21
 4/8 anonim válasza:
és hány éves vagy? Ha az 5öshöz csak egy kicsi kell, akkor a 3ból legyen 3 és fél óra...
2012. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ismerős helyzet. Én is ilyen vagyok, sajnos. Azonban nem rég sikerült összeszednem egy gyengébb osztályzatot, mert elszámoltam valamit, nem azért mert nem tanultam. Nehéz volt megbékélni a gondolattal, de végülis rájöttem, hogy nem lehet mindig minden tökéletes.
2012. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a legjobb a tanulási módszered. Tanulni többféleképpen lehet és egy adott leckét meglehet tanulni 2 óra alatt is, de akár 30 perc alatt is. Technikától függ, mint bármi más is az életben.
2012. jan. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
technika.. nem. egyszerűen vannak dolgok, amiket nem lehet megtanulni 30 perc alatt,de ezt szerintem te is tudod. itt nem pár oldal jegyzetről van szó.
2012. jan. 10. 18:21
 8/8 anonim ***** válasza:

@Kérdező: a 30 perc példa volt, nem pedig általánosítás


És igen, a technika fontosabb, mint a befektetett ídő. Ha kipróbálnád, értenéd.

2012. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!