Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz hogyha punk létemre rock,...

Gáz hogyha punk létemre rock, metál, alter zenét hallgatok?

Figyelt kérdés
Én punknak vallom magam, egyedül az anarchiával nem értek egyet, azon kívül mindennel. Viszont nem egyáltalán nem hallgatok punk zenét. Természetesen ismerem a punk zenekarokat, de nem hallgatom. Most akkor ez gáz? Mert néhány haverom szerint igen... Igazából engem nem érdekel ők mit gondolnak, csak szeretem mások orra alá dörgölni ha nincs igazuk... xD
2012. jan. 9. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a punk hozzáállás és attitüd, a zene és a ruhák valójában csak kiegészítők, ettől függetlenül gyakori,hogy adott csoporton belül gúnyolódás lép fel a zene miatt, azonban ez nem csak a punk- nál van így. A lényeg, hogy csapatfüggő jelenség és attól mert kigúnyolnak attól még mindig punk maradsz.
2012. jan. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.Azt hallgatsz amit szeretsz.
2012. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
na nem jött be???
2012. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez nem gáz, én meg reggea-t hallgatok, mégsem füvezek
2012. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na most megynyugodtam :D Amúgy a barátaim nem punkok, csak úgy megjegyezték, hogy tök gáz dolog, hogy nem egész álló nap azt hallgatok...

A számok meg jók, de nem kerültek fel a toplistámra xD

2012. jan. 13. 23:08
 7/7 anonim válasza:

te most punk létdere itt kéred ki idegenek véleményét?

szard már le!! azt halgatsz amit akarsz

és a punkba nincs mivel egyetérteni mert ez csak a lázadásról szól és ez mindenkinek mást jelent

szóval először magadban tedd helyre h mi van mert ez így nem OK

2012. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!