Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak (főleg a rock, stb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak (főleg a rock, stb. zenét kedvelő rétegből)! Szexi-e vagy sem, ha egy nőnek nyelvpiercingje van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 02:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a nyelvpiercing, bár az igazat megvallva még ezek is: [link]
2011. dec. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Nekem is van piercingem a szemöldökömben, de lányok esetén max a köldök tetszik.
2011. dec. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szép a lány, akit linkeltél. Bár nekem ez lesz az első PCm, de mindenképp megcsináltatom.

Sok választ várok még, csak közvéleménykutatás-jelleggel :)

2011. dec. 3. 02:58
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha neked is az extrém férfiak tetszenek, akik bevállalnak hasonló testékszereket, akkor biztosan kölcsönös lesz a szimpátia, szóval csak hajrá :) Mellesleg ha később döntenél ugy, hogy nem akarod hordani, akkor csak kiveszed és kész. Én is ezért csináltattam inkább pc-t mint tetkót! :P
2011. dec. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:

Van egy haverom(rocker),és a volt barátnőjének volt nyelv pc-je.Akkor hagyta ott a csajt,mikor az megmutatta neki,hogy fel tudja tolni a pc-t az orrába.


Oké,hogy a metálos,vagy rocker fickók keményebbek,de maradj nőies.Én altert hallgatok,de a haverjaim nagy része rocker.Szerintem s.ggrészegen,"mindegy,csak d..junk" állapotban se kívánná meg egyik sem azt a lányt,akit fent linkeltek.:DDD

2011. dec. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

a linken a csaj úgy néz ki mint egy elmeháborodott karácsonyfa...


nekem nincs bajom a pc-vel tud az szép is lenne csak nem kéne túlzásba vinni

2011. dec. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

Ja!Mielőtt azt hinnéd nem tudom miről beszélek:

-van egy köldök pc-m

-és egy orr karikám

-meg kettő tetkóm.

mégis nőiesnek tartom magam:)

2011. dec. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

nincs ellene semmi kifogásom

DE

attól még hogy valakinek van egy piercingje még nem lesz nőies (és forditva is, nem lesz kevésbé nőies)

nem ettől függ a nőiességed

f/28 metallica

2011. dec. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem 1 tetkóm van, a fél testemen de az full. A lányokon mégsem tudom elviselni se a piercinget se a tetkót
2011. dec. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

A linkelt csaj borzalom. Semmi nőiesség, semmi természetesség nincs benne.


Engem zavar a pc. Ha egy nő meztelen, akkor legyen meztelen. Nem egy méh-lerakatot akarok dugni. Az meg szintén kiábrándító, hogy ki kell húznom belőle a szegecseket.


Volt barátnőm végiglőtt füllel és orr pc-gel. Szex közben zavaró, de baromira nem szexi.

2011. dec. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!