Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szokjak le arról, hogy...

Hogyan szokjak le arról, hogy állandóan hazudozok az embereknek?

Figyelt kérdés

Állandóan hazudok az osztálytársaimnak,hogy pl. miért nem megyek el velük bulizni, vagy csak beülni valahova. Utálok velük találkozni, mert nincs mit mondanom nekik, nem történik velem semmi,nem vagyok egyetemista, nincs munkám és ezt elég cikinek tartom. Egyébként akik mindig elhívnak valahova, azok közül senkit nem kedvelek, sőt kifejezetten idegesítenek, mert sokszor nagyképűen viselkednek.

Mivel nem akarom,hogy kiderüljön,hogy nem szeretem őket és ezért nem megyek velük sehova, mindig történeteket találok ki,hogy éppen mit csinálok, milyen más programom van, vagy beteg vagyok, vagy dolgozom a nem létező munkahelyemen, stb. Szilveszterkor is össze-vissza hazudozok,hogy ismerősökkel buliztam, csak,hogy ne nézzenek hülyének,hogy otthon ülök.

Eddig nem nagyon zavart,hogy ennyit hazudok, de mostanában gondolkodtam el rajta, hogy miért "kell" nekem így élnem? Miért "kell" hazugságokat kitalálnom ahhoz,hogy elfogadjanak, ha nincsenek is barátaim, tehát értelmetlen az egész? Szóval miért hazudok számomra érdektelen embereknek?


19L


2012. jan. 10. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

hm hát aza baj hogy ezt nem nehéz meg érteni,Nem a meg felelö zenét halgatod ha nem a discot nyomnád ezerel érteenéd !



Kugli - Rab vagyok


Rólam nem neveztek el utcát, és teret

Nevem mindig az volt: Átkozott gyerek

A felnőttektől gyorsan megtanultam én


HOGYAN KELL ELBÚJNI SOK HAZUGSÁG MÖGÉ


Letértem az útról, mely mindig körbevitt

Így ismertem meg, a Világ titkait

Rájöttem, de mostmár minden hiába

Nem túl jó üzlet szemben állni a világgal "


http://www.youtube.com/watch?v=e85hFI3mECM


F/24

2012. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te magad írtad le, hogy nem kedveled őket, mondd meg nekik és nem kell velük foglalkozni. Ilyen egyszerű, mit tudnak csinálni, ha megmondod nekik, hogy nem érdekelnek? Semmit.

Ha ezt megcsinálod meg is van oldva a problémát, nem kell többet hazudoznod nekik.

2012. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Brigi24 válasza:
Legyél egyenes!!Nehogy már te érezd magad szarul,azért,mert épp nincs kedved menni velük,mert nem szeretsz velük lenni.Nem hiszem,h te egy hatalmasat esnél a szemükben így...
2012. jan. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!